Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit tegyek, ha az egyik...

Mit tegyek, ha az egyik cipőmnek nagyon kellemetlen szaga van?

Figyelt kérdés
Ráadásul ez a cipőm a legkényelmesebb, de sajnos csak akkor tudom felvenni, ha mondjuk nem vendégségbe megyünk, és nem kell levenni...Már kimostam, illetve próbálkoztam a cipőszagtalanítóval, de ugyanolyan maradt.Van valami ötletetek?
2011. júl. 21. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A cipő alapból büdös, vagy a lábad beleizzad? Amikor felveszed tegyél bele szódabikarbónát.
2011. júl. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, eddig egy cipőm se volt büdös, nem szokott izzadni a lábam.De valamiért ebbe beleizzadhatott, vagy nem tudom, de már az első 1-2 használat után ilyen lett.

A szódabikarbónát kipróbálom, köszönöm kedves második válaszoló :)

2011. júl. 21. 15:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy testmeleg hoz ki belőle szagot. Sógoromnak volt olyan papaucsa (és nem kínai, sokezer Ft-ért vették), hogy egy idő után büdös szagot kezdett árasztani, és nem lábizzadástól. Kuka lett a vége.
2011. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
papaucsa helyett papucsa :))
2011. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rossz/régi de nem lyukas zokniba tölts cicaalmot (azért kell a zokni, hogy ne ragadjon a cipöbe), és hagyd benne legalább egy napig. A cicaalom nagyon erösen szagtalanit, és igen hatásos.
2011. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!