Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan űzhetném el a nagyon-na...

Hogyan űzhetném el a nagyon-nagyon kellemetlen szagot a cipőmből?

Figyelt kérdés

Beleivódott a lábszag, pedig csak 3x volt rajtam...

mivel lehetne eltűntetni a szagot?


2008. dec. 19. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kínai a cipő, akkor sehogy. De lehet kapni cipőfertőtlenítőt (azt hiszen Sana a neve), de ha eleve az anyag a büdös, amiből készült, akkor sose megy ki belőle. Én is jártam már így. Azt is megpróbálhatod, hogy veszel egy betétet bele a drogériában, és kicseréled.
2008. dec. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sholl cipő ápoló család
2008. dec. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ha textil anyagú a cipő, akkor ajánlom a DM sajátmárkás textilfrissítő spréjét, kb 600 ft egy nagy flakon


este jól befújod belül, a konvektor mellé teszed, reggelre kiszárad

ezt többször megismételni és olyan lesz, mintha kicserélték volna


(ez a szagtalanító nagyon jó amúgy, füstszagot, állott szagot kanapéból, függönyökből stb eltüntetni, nagyon finom frissen mosott illatot hagy maga után)

2008. dec. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Patikai formaaldehid oldatot vattára csepegtetni, és egy éjszakára neylonzacskóba zárva kirakni az erkélyre. Erős fertőtlenítő, megöli a bacikat.

Tilos hozzáérni, tilos belélegezni.

Soha nem próbáltam, ennek azóta nagyon örülök, hogy tudom, pont erre allergiás valaki a családban. (mérlegelj)

2008. dec. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Lehet kapni a dmben cipo sprayt amitol nem izzad a labod a cipoben es friss illata lesz tole a cipo belsejenek:) en is hasznalok es nagyon jo:D
2008. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A lábszag csak akkor alakul ki ha kórokozó van a lábadon.Szóval a lábaddal kezd a kezelést.Ez nem ciki vagy ilyesmi, minden 2. ember ilyenben szenved, de a legtöbben bagóznak rá.Szóval sholl termékeket vegyél, nagyon jók.És ha megszünt a szag vegyél bele cipőbetétet is ebből a márkából, és ha tudod havonta cseréld.Ja és ha lehet cseréld le a zokniaidat is, mert ha nem fertőtleníted őket, akkor ugyan úgy visszafertőzöd magad.
2008. dec. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Valóban a problámát előbb a lábad kezelésével érdemes kezdeni ,érdemes minnél több cipőt hordani egy héten .ha megoldható minden nap mást vagy naponta "gyakran" váltogatni.Nem utolsó szempot hogy bőr cipőt érdemes választani ,azok jobban át szellőznek.

Én egyébként az ízzadás gátló spraymet használom erre a célra.

2008. dec. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Scholl Odor Controll zseléje jött be.
2008. dec. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy rongydarabba tegyél szódabikarbónát és cspegtess rá eukaliptuszos illóolajat kösd össze a rongyot éés tedd egy éjszakára a kis csomagot a cipőbe.
2008. dec. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mycosid hintőpor. Gyógyszertárban kapható.

Ez tuti, sógorom évekig próbált valami csodaszert találni a problémájára, ezzel megoldódott neki is.

2008. dec. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!