Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy tároljátok a ruháitokat?

Hogy tároljátok a ruháitokat?

Figyelt kérdés

mit tároltok akasztva, és mit összetűrve?

3szekrényem van

-egy akasztós, felül 2polccal.

-1hosszú (cipősszekrény?) 5polccal. azért nehéz bele pakolni mert nagyon mély és 2adag tűrt ruha nem fér el benne de ha csak egyet teszek bele akkor kihasználatlan a hely..

-egy komód 4db 1méteres fiókkal..


amiket elkéne raknom:

-rövid felsők

-ujjatlan felsők

-pulcsik, kardigánok,

-nadrágok

-szoknyák


2011. júl. 21. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A szoknyákat, kardigánokat esetleg pár fölsőt(ha kényesebb) vállfákra tedd az akasztós részhez. Ezek a kis ujjatlan felsők kis helyen is elférnek, de neked kell ezt kisakkozni, hogy hogy férne el jobban a ruha.
2011. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

szoknyát, cipzáros, gombolós pulcsikat vállfára.


a komódba tenném a felsőket, a pulcsikat és a nadrágokat.

2011. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amelyik szekrényben az én ruháim vannak, az is épp olyan "pakolhatatlan" mint a te öt polcosod.

Két megoldást találtam én rá:

Vagy a hátsó sort elfordítva rakom, az elsőt pedig simán szembe, vagy pedig kisebbre hajtom a ruhákat, így elfér két sor is.

Pl. a újatlan, rövid újjú felsőket lehet kisebbre hajtani, ezeket két sorba rakni.

A téli holmikat, tehát a pulóvereket pedig a másik megoldásban pakolom. Hátsó sor elfordítva, első simán.

2011. júl. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
33%
minden be van gyűrve a szekrénybe XD ha kinyitom kihullik minden : DD
2011. júl. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19%
A tetőtérben lefalaztattam egy kis szekrényre alkalmas részt, akasztós és polcos rendszert építettem ki benne, így vállfáról tudom felvenni a ruháimat. A szoba is tágas maradt, mert nem kellett szekrényekkel telezsúfolnom.
2011. júl. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!