Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Najó.12/L vagyok, és még...

Najó.12/L vagyok, és még mosógépppel most mosok először. Mi történik ha kevés ruhát teszek be?

Figyelt kérdés
Mert már 1 adag fekete ki van mosva, és most betettem a fehéreket. Abból nem volt sok. akkor lesz valami??
2011. júl. 21. 08:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi, max pazarlod a vizet. Nincs rajta olyan funkció, hogy fele annyi vizet használjon? Az enyémen van egy gomb, ha fél adag ruhát teszek csak be, fele vizet használja csak, mint amennyit használna.
2011. júl. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Najó. Elmondom neked, hogy nem lesz semmi, ha jól állítod be a programkapcsolót akkor az lesz, hogy tisztán veszed ki a ruhákat! Ennyi. A kevés ruha nem gond!
2011. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nem.. Csak pocsékolsz egy nagy csomó vizet,és lehet nem ártott vna kevesebb mosószert tenni meg ilyenek de nem lesz semmi :)) Vagyis mégis :D Tiszták lesznek a fehér ruhák xdd. 13/l
2011. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát köszi xd.. Megnyugodtam :D
2011. júl. 21. 09:01
 5/13 anonim ***** válasza:
amúgy mostanában sok gép súlyautomatikás, ami azt jelenti, hogy a gép csak annyi vizet használ, amennyi a beletett ruha súlyához szükséges...szóval inkább áramot használ feleslegesen max.
2011. júl. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hidd el áramot azt nem hinném ;)
2011. júl. 21. 10:12
 7/13 anonim válasza:
Miért, mivel működik a gépetek?
2011. júl. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Vagy max. centrizés közben elugrál egy kicsit a gép :D

Nálunk ez szokott lenni ha véletlen kevesebb ruha van benne akkor előrejön ("ugrál")

2011. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát olyan konnektorunk van vagy mittom én miaz amivel nem nagyon fogyassza az áramot.
2011. júl. 21. 11:06
 10/13 anonim válasza:
A gép fogyasztja az áramot, de ez teljesen mindegy egyébként.:-) A lényeg, hogy nem lesz semmi gond.
2011. júl. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!