Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi történik ha a mosóport a...

Mi történik ha a mosóport a radiátoron tartom?

Figyelt kérdés
Mert kicsi lányomtól sehova máshova nemtudom felrakni,nagy dobozt,és ugye az van ráirva hogy száraz,hüvös helyen tartandó.Öszekeményedett a szélénél egy kicsit,ennyit tapasztaltam,csak ez nem káros az egészségre,hogy vmi a levegőbe jut a melegtől,vagy ilyesmi.
2011. febr. 2. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én biztos nem tárolnám ott, nem véletlenül írták rá. Szekrénybe nem tudod elzárni?
2011. febr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A gyerek nrm érti meg ha megmondod neki hogy ne nyúljon hozzá? Nálunk ez ilyen egyszerű.
2011. febr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát kedves utolsó, ha a kicsi lánya egy épp hogy mászó, világot felfedező 10-12hós csöpség, akkor bizony valószínű hogy nem érti azt hogy ne nyúljon hozzá.


amúgy tényleg szerencsésebb lenne a szekrényben, vagy egy polcon tartani.a mosógép tetejére nem tudod rakni?

2011. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Felhivtam a mosóporon található számot,és szerintem hülyének nézett a nő hogy megkérdeztem,mert csak gondolkodott,annyit mondott ,hogy összeeshet a mosópor állaga,kérdeztem hogy nem e káros mi ránk igy,azt mondta nem.
2011. febr. 2. 18:00
 5/11 anonim ***** válasza:
csak van a szekrényben egy kis hely, ahol elfér. én is ott tartom kinyitva, jó illata lesz a ruháknak.
2011. febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 BlackSword ***** válasza:
0%
Hidd el, hogy két fenekelés után megérti, hogy nem ehető a mosópor...
2011. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezek után hogy ez ügyben telefonáltál a mosóporgyártónak már nem is csodálkozom azon hogy a gyerek nem érti meg mit lehet és mit nem.
2011. febr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
De sok "ügyes" és jól nevelő anyuka jár ezen az oldalon !!Imádom amiért ők már ilyen tapasztaltak,mert 50 évesen még én sem tudom a választ?
2011. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előző: hát igen, nem mindenkinek adatik meg hogy valóban ügyes és épelméjű gyermekei lehetnek. Van akinek 50 évesen sem sikerül.
2011. febr. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jaj, mutasson már nekem valaki egy olyan 1 évest, akinek ha egyszer elmondják,hogy nem szabad, akkor az nem is csinálja többet. Én még ilyen csodagyerekkel nem találkoztam!

De mindegy is! A kérdező megkereste a választ!

2011. febr. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!