Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért baj, ha a mosógépbe 5...

Miért baj, ha a mosógépbe 5 kiló ruhát teszek, ha a programleírásban max 2,5 kiló szerepel? Mi történik?

Figyelt kérdés
A mosógépem (Whirlpoor, de mindegy) tud vagy 10 féle programot, de a rövidebb programokhoz max 2-3 kiló ruhát ír a használati utasítás. Miért? A hosszabb programoknál 5,5 kiló a legtöbb belepakolható ruha, tehát egy teli mosógép. Meg ennyi a mosógép max teherbírása is. Mi van, ha én telerakom a 45 perces progin is a gépet?
2010. okt. 25. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Koszos marad a ruha -a rövid programok azért müködnek annyi idö alatt, mert kevesebb ruhát jobb hatásfokkal lehet kimosni, ha telepakolod, akkor nem tudja tisztára mosni a gép.
2010. okt. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Centrifugálásnál nem fogja bírni a motor, vagy kinyomja a vizet a dob mellett.
2010. okt. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tehát a rövideknél úgy kalkulál a gép, hogy kevés ruhát tettem be, több vizet enged, ha meg nem tartom ezt be...akkor második válasz :) köszi, értem, logikus :)
2010. okt. 25. 15:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Leégeted a motort és nem mossa ki rendesen a ruhát.
2010. okt. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!