Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Félméterszer méteres kis...

Félméterszer méteres kis faliszőnyeget ki lehet mosni mosógépben?

Figyelt kérdés
régen minden gond nélkül kimostam, de aztán használt mosógépre cseréltem, az meg nem bírkózott meg vele, centinél nagyon ugrált. Most új mosógépem van és nem tudom bír-e vele. 5,5 kg-s a mosógép
2011. jún. 30. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. Ne egyedül tedd bele, hanem még egy hasonló méretű valamit tegyél mellé, akkor kiegyenlítődik és nem fog ugrálni. Meg mondjuk sok új gép ki sem centrifugálja, ha nem kiegyenlített a súly.
2011. jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én új géppelmosom a 2x1,30-as szőnyeget. Amikor berakod akkor úgy tedd be,hogy jólegyen a súlyelosztás
2011. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már párszor én is kimostam a faliszőnyeget, kb.1,5x0,9 m. Nem volt semmi gond a centrifugálásnál.
2011. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a súlykorlátba belefér akkor nyugodtan kimoshatod. Ha véletlenül ugrál a gép akkor menetközben kapcsold ki a centrifugát és ha van hova csorogjon, akkor úgy vizesen terítsd ki.
2011. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!