Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A cicám lepisilte a futócipőme...

A cicám lepisilte a futócipőmet. Hogyan moshatom ki lavórban? Textil jellegű a teteje.

Figyelt kérdés
Nem fog deformálódni?
2011. jún. 20. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem áztasd be öblítős vagy mosószeres vízbe, aztán hagyd a napon megszáradni.
2011. jún. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
46%
Én minden fajta cipot símán beteszek a mosógépbe.Jó pár éve így csinálom,de egyiknek sem lett semmi baja,még az adidasoknak sem.
2011. jún. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
én is a mosógépben mosom a tornacipőket. kb 30 éve.
2011. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Igen mosd ki a mosógépben!!!
2011. jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De előtte szerintem slaggal, vagy folyó víz alatt nagyon alaposan öblítsd ki. És szórd be a belsejét szódabikarbónával, hadd szívja ki a szag egy részét. Öblítőt ne tegyél bele, mert az csak felerősíti az amúgy is maró szagot. Nekünk még a padlóról is nehéz volt eltüntetni a cicapisi szagot. Egy cipőből meg...sok sikert. Amúgy nyugodtam mosd mosógépben, de csak egymagába. Max, ha kevés a mosógépnek az az egy cipő rakj mellé egy régi törölközőt vagy valamit. Sok sikert.
2011. jún. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem nem sikerült sehogy eltűntetni a szagot. Párom egyik cipőjébe pisilt bele, kimostam, megszárítottam nem volt szaga, viszont amikor a párom felhúzta kis idő után macskapisi szagú lett még a zoknija is.
2011. jún. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Utolsó!Nem inkább a párodnak volt lábszaga?Mert simán ki lehet mosni a macskapisit,és a szag is eltunik!
2011. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy hő hatására előjönnek a már kimosott szagok. Például egy agyonizzadt pólót hiába mosol ki, ha felveszi valaki előjönnek belőle a szagok, amiket nem mostak ki időben (vagyis sokáig büdös maradt a póló).
2011. jún. 20. 21:10
 9/10 anonim válasza:

17:22 nek a lábszag nem egyenlő a macskapisivel.

Kedves kérdező, hogy sikerült a mosás?

2011. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a kérdést, még nem mertem belefogni, kicsit félek, hogy "elrontom":)
2011. jún. 22. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!