Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel mossam a fiam nagyon...

Mivel mossam a fiam nagyon maszatos, többszörösen és mindennel leevett bölcsis ruhácskáit?

Figyelt kérdés

Főzelék,gyümölcslé,banán,paradicsom...A Vanish Oxi Actionra gondoltam,hogy ki kéne próbálni!Ja és nagyon rossz a mosógépem,nem szereti szépen kimosni a ruhákat,úgyhogy tényleg "csodaszer" kéne,legalább az legyen jó!

Tapasztalatok?


2011. ápr. 8. 12:49
 1/7 anonim válasza:
100%
a Vanish mondjuk jó, én is azt szoktam használni, de igazán csak akkor hatásos, ha a foltot keletkezése után AZONNAL kimosod vele, mert 1-2 nap után már nem jön ki azzal sem. (Mondjuk én bosszankodtam is eleget emiatt, hiszen ki az, aki etetés, pelenkacsere, stb. után rögtön ugrik és mossa a foltot? Volt, hogy csak 1-2 nap múlva, a többi mosnivaló szétválogatásakor tisztítottam meg a lekajált babaruhákat. Én az ilyen "babás" foltokat egyébként kézzel mosom, és előtte kb. fél óráig áztatom úgy, hogy bekenem Vanish szappannal vagy mosóporral vagy mosószerrel, attól függ, milyen van otthon.
2011. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

vanish szappannal jól bedörzsölöm a foltot,és hagyom ázni éjszaka

reggel mosogépbe simán 40fokon és szépek általában


ami csunya marad,az megint szappan,áztatás,mosás

2011. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a folyékony rózsaszín Vanisht használom, és nagyon jól működik. Mosás előtt 5-10 percel töményen öntöm a foltra.

A szappan is jó, de én lusta vagyok hozzá.

2011. ápr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"percel"= perccel
2011. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. ápr. 9. 07:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a mosószappant tudom ajánlani, de én a Dm saját márkásat használom. Használtam vanish-t is. Ugyan olyan jó mindkettő, csak a dm-s árban kb a fele.
2011. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is!
2011. ápr. 11. 11:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!