Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Valamilyen módszert arra,...

Valamilyen módszert arra, hogy a teatojásról eltávolítsam a tea által okozott sárgulást?

Figyelt kérdés
Mindig rögtön elmosom, de elég neki az kis ázás a teában, és már nem olyan szép fényes :(
2011. márc. 19. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Domestos-os vízbe áztasd be.
2011. márc. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Én úgy általában minden fém edényemet félévente-évente átmosom Domestosban. A teatojást még egyszerű is, egy pohárba önts domestost meg vizet, tedd bele a teatojást és felejtsd benne éjszakára. Reggel vedd ki és fogkefével egy kicsit dörzsöld át. Meg fogsz lepődni, milyen szép fényes lesz. Aztán persze alaposan öblítsd le, sőt én még öblítés után egyszer el szoktam mosni modogatószerrel is. Elég hosszú időre megoldja ez a módszer a problémát.
2011. márc. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Áztasd ecetben. Nem mérgező,mint a Domestos és sokkal olcsóbb is. Konyhai dolgokat soha nem mosok Domestossal.
2011. márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Olga néni ***** válasza:
46%
Súrolópor, CIF, ilyenek.
2011. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket :)
2011. márc. 20. 09:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!