Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hypó vagy Domestos fertőtlenít...

Hypó vagy Domestos fertőtlenít jobban?

Figyelt kérdés
Mindkettővel "élek", de kíváncsi lennék, melyik nyer :)
2011. márc. 14. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
amelyikben több klór
2011. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi is tartunk itthon mindkettőt, de szerintem a hipó! Egyetemistaként mindig azt vettem az albérleteimbe, felmosásra, buditakarításra, lefolyófertőtlenítésre tökéletes volt és olcsó.
2011. márc. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Nagyanyáink korában a hipót használták, az igazi hipót.. de szerintem a hipónak igen erős a szaga..én vagyis mi itthon leginkább domestost használunk,én pl. a fehérneműkhöz is szoktam használni, a mosógépbe öntök egy picit..

Budi takarításra már másmilyen "vegyszert"- ami kifejezetten a wc-kre "szakosodott".. de van mostanában egy reklám ami nálam kiverte a biztosítékot.. nem tudom hogy hogy hívják a termék nevét, de jobb mint a hipó.. ????? :s

A hipó volt régebben a legtutibb és legfertőtlenítőbb szer..mi az hogy van jobb mint a hipó, amit használhatsz fertőtlenítésre???

2011. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A domestos vizzel hígitott hipó illatosító anyagggal keverve.Tehát szinte ugyan az de a sima hipó nagyobb koncentrációjú ezért az a nyerő!
2011. márc. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Hipó!! minden más is klórtartalmú fertőtlenítőszer, csak "gélesítik", illatosítják és így sokszoros áron

adhatják.annyi előnyük van, hogy valóban nem fröcskölnek mert sűrűek.

én a hipós flakont kiszúrom egy hústűvel, és igy az sem fröcsköl:))

árban , hatékonyságban verhetetlen.

üdv-nagyi-

2011. márc. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én is élek mindkettővel, felmosásra, mosogatásra jó a hipó, úgyis eloszlik a vízben, nem kell, h gél legyen.

de budira, mosdóra, zuhanyzóra jobban szeretem a domit, mert sűrűbb, és ott marad, ahova tettem, lehet utána súrolni, nem folyik le a lefolyóba fél perc alatt.


hatásfokra melyik jobb? azt nem tudom. mindkettő büdös és mar :D tehát kizárólag gumikesztyűben használom.

2011. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a domestos
2022. nov. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mivel töményebb nem olyan folyós,maróbb hatású is tisztít is nem csak fertőtlenít
2022. nov. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!