Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szoktatok kesztyűben mosogatni?

Szoktatok kesztyűben mosogatni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 16:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én szoktam. De eléggé könnyen csúsznak ki a tányérok a kezemből.

Hosszú szárút szeretem, amibe nem folyik be a víz, multiban szoktam venni.

Jó marketinggel megfoghatod a bőrbetegeket, érzékeny bőrűeket, vegyszer fóbiásokat, magukra vigyázókat, de az árat és értéket nagyon arányba kell tenni.

Gondolok itt arra, hogy nekem valami 600 ft-os kesztyűm van, ami kitart mondjuk egy évig. Vagy kettőig, mert amúgy mosogatógépem van, viszont takarítani is gumikesztyűben szoktam.

2011. jan. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

csak kesztyuben mosogatok, takaritok. Jol hangzik otleted, de eleg vekonynak, hajlekonynak kell lenni, hogy az ember bele tudjon nyulni a poharba, resekbe, amit ki kell mosni.

Erre/ilyenre gondolsz?

http://www.youtube.com/watch?v=Gl5KyEcogtA

Mosogatni jo, de takaritani nem, mert utana at kell menni a feluleten egy ronggyal, mert amugy nagyon vizes marad minden.

2011. jan. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
hasonló!
2011. jan. 31. 15:08
 24/25 A kérdező kommentje:
mennyit adnátok a videóban látható kesztyűért?
2011. febr. 1. 13:30
 25/25 anonim válasza:

Régi téma, de üzenném azoknak akik nem tudnak kesztyűben mosogatni: megfelelő méretűt kell választani! Sokan 1-2 számmal nagyobbat vesznek, mondván az sokkal kényelmesebb. Ha nem elég szűk akkor eleve a kezed is csúszkál a kesztyűben így nyilvánvaló, hogy a tányért sem tudod megfogni benne. Én sok éve használok (és mosogató gép sincs) de még egy poharat vagy tányért sem törtem el napi mosogatás mellett!

(Egyébként cipőből is ha 2 számmal nagyobbat veszel, orra esel! :))

2015. márc. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!