Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szoktatok kesztyűben mosogatni?

Szoktatok kesztyűben mosogatni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 16:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
nem
2011. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

kizárólag kesztyűben mosogatok, így is elég száraz a bőröm, meg aztán a francnak van kedve abban a randa lében turkálni...


kesztyű-szivacs included? hát, talán egy próba erejéig. létezik ilyen btw?

2011. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Életemben soha nem próbáltam még.És el sem tudom képzelni,hogy lehet abban elmosogatni?
2011. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Soha, mert nagyon béna vagyok. Így is török néha tányért, hát még úgy.
2011. jan. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

és mitől éreznéd kényelmesnek?a praktikussága abban rejlik hogy magával a kesztyűvel tudsz mosogatni


Pl. Bőrbarát anyag legyen, és vhogy úgy legyen kialakítva, h ne csűússzon kia kezemből az edény, ha megfogom. Egyébként miért kérded, csak nem akarod szabadalmaztatni?


U.i: Jesszus, ennyien nem használnak kesztyűt? Én azt hittem ez alap dolog a mosogatásnál. A víz forró, vegyszeres...stb, én ki nem bírnám!

2011. jan. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
igazából pont egy prototípust készítek.kíváncsi vagyok a véleményekre és én is meglepően tapasztalom hogy ennyien nem használnak kesztyűt???amúgy nem fog csúszkálni a tányér a kezedben azt garantálom!
2011. jan. 28. 18:28
 17/25 anonim ***** válasza:
Mivel mindig folyóvízben mosogatok,nins szükségem kesztyűre. Még a vékony gumikesztyű is zavar,de egy szívacsos,vastag kesztyűvel poharakat,edényeket fogni nem lehet biztonságosan. Arról már nem is beszélve,ha nem elég a szivacs,hanem dörzsi is kell,akkor mit teszel?
2011. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

a fantáziádra bízom!:)

nem olyan biztos hogy vastag szivacs kell arra a kesztyűre...

2011. jan. 28. 18:39
 19/25 anonim válasza:
érzékeny a bőröm,de csak a jobb kezemen van kesztyű amikor mosogatok próbáltam már többször kesztyű nélkül és hoppá tiszta ekcémás meg minden bajos lesz a kezem ,úgy hogy maradok a kesztyűnél.
2011. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Érdekes elgondolás,biztos sokan lesznek,akik kipróbálják.Nekem például tetszik az ötlet.Amúgy nagyon ritkán mosogatok szivacsban,ennek az az oka,hogy nem érzem biztos fogásúnak az edényeket így,már többször kiesett a kezemből,kesztyű nélkül talán még soha.Másrészt,a szivacsot addig tartom a kezemben,míg az edényt le nem töröltem vele,utána leteszem,míg öblítem és kirakom száradni.Ekkor már nem klassz,hogy folyik rá az edényre a koszos mosogatószeres trutyi.
2011. jan. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!