Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mitől lesz fekete egy wc-csész...

Mitől lesz fekete egy wc-csésze? El lehet ezt valamivel tüntetni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint hol fekete? A vízktőtől az alján? Vagy hol?
2009. jan. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az egész belseje. Szerintem ez nem vízkő. Az előző lakók műve
2009. jan. 29. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát... mikor mi új lakásba költüztünk az előző lakók is otthagytak egy szép "feketeséget" a wc-ben. Kiderült, hoyg sima vízkő, bár sokadik próbálkozásra tudtam csak eltávolítani, volt ott minden ecet, kefélés(mármint a wc kefélése) :), menő vízkőoldó, kefélés, fertőtlenítő cuccok, kefélés, végül a sima vízkőoldó degített, de az is szépen lassan.

Nem örültem neki, mert nem szeretem szennyezni így a környezetet, de a klotyó sem tetszett, ronda volt.

A másik lehetőség a festék, azzal nem tudom mit lehet kezdeni.

2009. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudjátok kicserélni a wct?Nem egy nagy pénzügyi katasztrófa,de sztem jó befektetés,mégiscsak higiénikusabb..Mi is nemrég költöztünk,és kicseréltük a wct,mosdót.Praktikerből 10 ezerért megvan mind a kettő.
2009. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Környezetvédők most másfelé nézzenek!


Én az ilyet háztartási sósavval oldottam meg. Háztartási és vegyiboltokban kapható, kell még hozzá egy olyan kis "maszk", mert a gőze nem éppen egészséges. És persze gumikesztyű.


Simán beleöntöd, vársz, aztán WCkefével nekiesel egy kicsit. Ezt addig kell ismételgetni amíg teljesen fel nem oldja. Akár egész éjszakára is benne lehet hagyni, ha nagyon makacs, de vigyázzatok vele! Én ilyenkor lehajtottam a fedelet és ráírtam, hogy VIGYÁZZ,SÓSAV, mert könnyű elfelejteni félálomban....

2009. febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!