Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a legjobb minőségű öblítő?

Melyik a legjobb minőségű öblítő?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 21:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem is a lenor vált be eddig, de amiota megujult szarabb mint bármi valaha is.! Mindenki panaszkodik, h más lett az illata. Persze nagyon tartos, akár hetekkel késöbb is tartja, de a régi kék dobozos nagyon finom illatu volt. Nem tudom, h az uj csomagolással miért kell az összetételt is megváltoztatni...

Váltok bipre, mert a munkahelymen ezt használják és bevált, ráadásul olcsóbb is.

2009. júl. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem a kék Coccolino vált be, ennél maradok.
2009. júl. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a Lenor floral a legjobb. Nagyon hosszan megtartja az illatát, könnyen vasalható a ruha, jó illat van tőle a házban. =)
2011. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sokáig csak az interneten láttam német lenort,mindig kíváncsi voltam mi a különbség a magyar és német lenor között?VAN!!!Nem is kevés!A németnek sokkal kifinomultabb az illata.Most jött ki egy új termékük a:Lenor pur mild orange!IMÁDOM!Csak ezt használom!Bátran ajánlom mindenkinek.
2011. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
kék softlan, és zöld(febreze)lenor! nagyon fincsi illatuk van, és tartós is :)
2011. aug. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én is nagyon sokáig használtam a "nagy" márkákat, aztán szépen lassan bőrbetegség tüneteit vettem észre magamon! ezért kerestem egy olyan öblítőt, ami hipoallergén. És ekkor találtam rá az Arbre vertre. Növényi összetételű, nincs teli vegyszerekkel, amikről az ember azt sem tudja, micsoda.
2011. szept. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Szia.

Én szerintem ennyi év után a Coccolinonak nagyon jó intenzív illata van.😍

2021. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!