Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a legjobb minőségű öblítő?

Melyik a legjobb minőségű öblítő?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 21:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kinek melyik válik be. Én sokáig használtam a Qutanto-t, szerettem, most áttértem a (zöld) Lenor-ra. Nagyon könnyen vasalhatók a ruhák, mióta ezzel öblítek.
2009. jan. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
én a silant szeretem
2009. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem a Silant a halványsárgát és a fehéret.

Most fehér (kisbabás) Lenorom van, istenien tartja az illatát, és finom puha tőle a ruha. Úgy érzem egy darabig most ezt fogom használni.

2009. jan. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A Bip-ek is nagyon jók sztem. semmivel sem rosszabbak a flancos Silan-nál, meg a Quanto-nál, csak épp nincsenek reklámozva (mivel magyar termék).

én amúgy öblítőmániás vagyok, képes vagyok úgy szagolgatni őket a boltban, mint más a parfümöket. A Coccolinók nekem nem jöttek be, nem tartják az illatukat.

nálam a rózsaszín Bip a tuti befutó, azt szoktam venni, édes vattacukor-gyümölcsös illata van, imádom.

2009. jan. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én is Bipel öblítek.Remek illata van!!!Olcsóbb is mint a többi, mégis nagyon jó!Régebben lila silánt használtam!Annak is finom tartós illata van,de egyre feljebb mászik az ára!Lassan megfizethetetlenek a puccos öblítők!!!
2009. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Lenor volt az, ami meg is tartotta az illatát. (Ebből is szerintem legjobban a Summer Flowers). Akciósan 999 Ft szokott lenni a 3 flakon.
2009. jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nagyon rég olvastam egy öblítő-tesztet, és megvilágosodott az elmém:-) Addig ugyanis nem jöttem rá, miért van az, hogy egyik ruhának isteni illata van az akkori öblítőmtől, a másiknak semilyen, pedig együtt mostam őket. Ebben a tesztben volt olyan rubrika, hogy melyik öblítő képes egyáltalán illatosítani, puhítani a tiszta pamut, és a valamilyen százalékban műszálas anyagokat. Erre egyetlen öblítő volt képes a teszt szerint: a Lenor, ami akkor jött be Magyarországra. Kipróbáltam, és igaz volt. Azóta soha, egyetlen egyszer nem vettem más öblítőt, csak lenort. Mindegyik változat nagyon finom illatú - az alapanyag ugyanis ugyanaz, csak az illataromák változnak - tehát az baromság, hogy valakinek a hóvirág illatú bevált, a tavaszi szellő meg nem:-)) Maximum nem kedveli annyira a "nem bevált" illatát és ezt rávetíti az öblítési hatékonyságra. A Lenor valóban baromi drága, de megéri az árát. Hónapok múlva előveszek egy törölközőt, ágyneműt - bármit, és friss, illatos, puha. Sokáig nem tudtam, hogy létezik 1,5 és 2 literesben is, és az természetesen olcsóbb, valamint Rossmannban, dm-ben sokszor akciós, 2-3 db egybe csomagolva.
2009. febr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
84%
régen mi is használtunk mind3-at egyaránt de mostanában (már kb. 4-5 hónapja) csak a Silan-t használjuk és nagyon és nagyon szeretjük,megtartja az illatát a ruhában!Mi a lilát és a pirosat használjuk a legtöbbet,ennek a kettőnek nagyon jó illata van,de még a fehér is nagyon jó! Ja és a coccolino nekünk se nagyon jön be,szerintem nem olyan jo mint a silan vagy éppen a lenor.Mert a lenor is nagyon jó....amugy meg bipet is szoktunk néha használni és valóban van olyan jó mint a márkás silan!Szóval én szerinem a 1:silan,2:lenor meg a 3:bip a legjobb.Remélem segitettem üdv Wiky
2009. ápr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Fehér Lenor, fehér és halványsárga Silan. Nálam ez a Top.
2009. ápr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
én coccolinót használok rózsaszint. Ha másfajta cocolinót használtam annak nem maradt meg ilyen sokáig az illata és alenornak sem .
2009. jún. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!