Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 500 fordulatos mosógép miben...

Adri baba kérdése:

500 fordulatos mosógép miben rosszabb a többinél? Megéri megvenni 15ezerért? Whirpool

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 12:52
1 2
 11/18 anonim válasza:
NA, AZ ÉN TÖRTÉNETEM MÁS... SZINTÉN SAJÁT TAPASZTALAT! TIZENHÁROM ÉVE VETTÜNK HASZNÁLTAN EGY WHIRPOOL MOSÓGÉPET!KINTTRŐL/SVÁJC/ HOZTÁK BE. 30.000 PÉNZ VOLT AZ ÁRA. 1200 CENTRIFUGA FORDULATTAL...QRVA JÓ VOLT, EGÉSZEN TAVALY ŐSZIG... NEM SOKAT KELLETT RÁ KÖLTENI, AHHOZ KÉPEST HOGY EGY 6 TAGU CSALÁDRA MOSOTT! EGY HÉTEN 15-16 ADAG RUHÁT KIMOSOTT VELE A NEJEM! DE MOST MEGADTA MAGÁT, KÖLTENI ÉPÉSSZEL NEM VOLT RÁ ÉRDEMES! HURRÁ, VEGYÜNK UJAT! DE MILYET? EGY HÁZTARTÁSIGÉP-SZERELŐ ISMERŐSÖM MONDDTA: NEM SZABAD NAGY MÁRKÁT VENNI, AZOKNAK CSAK NEVÜK VAN, ABBÓL ÉLNEK. IGY, AZ Ő AJÁNLÁSÁRA VETTÜNK LG-T. CSAK 800-AS FORDULATÚ, DE SEMMIVEL NEM VIZESEBB A RUHA, MIVEL HOSSZABB IDEIG CENRTIFUGÁZ! JA, ÉS AKI AZT IRTA, HOGY NEM OAN GYÜRÖTT A RUHA... HÁT A RÉGUI GÉP 1200-AN SEM GYŰRTE A RUHÁT! HA LEHETNE, MÉG MINDIG VENNÉK INKÁBB HASZNÁLTAN EGY IEN RÉGI GÉPET!!!!! AZÓTA IS VISSZASIRJA AZ ASSZONY!!!! PEDIG HIGGYÉTEK EL, AZ LG SEM ROSSZ!!!
2009. jan. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan van ,már tíz éves de nem adnám oda egy máik,nagyobb centeresért.
2009. jan. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha kiteregeted a ruhát, akkor az 500 fordulat teljesen elég. Ennél jobb centrifugálás azoknak kell, akik utána szárítógépbe teszik a ruhát. Sajnos az új mosógépek már nem élnek 5-6 évnél tovább, nem érdemes drága, bonyolult elektronikával felszerelt gépet vásárolni.
2009. jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
egyetértek, nem érdemes nagy márkát venni a névtelenek is lehetnek jók, de a légjobbak a 20-30 évesek azok nem szarnak be!
2009. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az én belátásom szerint az 500 nagyon kevés. Én 1000 fordulatszámmal centrizek, egyszer véletlenül 400-on hagytam, (előtte kényes gyapjút mostam és úgy hagytam) és ha nem is csurom víz, de elég rendesen vizes volt, és alig bírtam kiteríteni a ruhát, mert húzta a súlya. Nekem sosem gyűröttek a ruhák, de én felakasztva szárítok szinte mindent és alig kell vasalnom.
2009. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Előző hozzászóló vagyok: én nemrég vettem egy fagor gépet eddig minden ok vele, de akárhány boltba mentem a whirpool-ról mindenki lebeszélt, mert elég sok rossz visszajelzés van. hát kinek mi...
2009. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Már bocsi! Én meg a Fagorról beszéltelek volna le!!! Semmire való Spanyol ipari hulladék!!! Hidd el volt részem benne, , és ha más nincs inkább kézzel mososok!
2009. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nekem kínáltak egy ilyet 10ezerért. Csak annyi volt a baja, hogy a fűtőszál hibás volt. Megvettem+ a fűtőszálat és azóta van egy jó mosógépem. Ennyi :))
2009. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!