Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Pancser vagyok és megégettem...

Pancser vagyok és megégettem egy fontos inget, vagyis olyan barnás foltok lettek rajta. El lehet azt tüntetni? Illetve ha igen, akkor hogyan? Engem kinyírnak, ha így marad!

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 17:23
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Nedved sót kell rátenni és parafadugóval átdörzsölni. egyszer megégettem én is egy vászon inget és ezt egy házi praktika újságban olvastam.Sokat ne dörzsöld mert az anyag rovására megy. Én egy idő után csak halványodást láttam és feladtam a dolgot,kimostam újra a rucit.Amikor megszáradt nyoma sem volt a foltnak.Nekem bejött.Biztosan függ attól is,hogy mennyire égetted meg de ha kicsit csak akkor ez jó lesz.
2010. dec. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ha a háta égett meg, vagy az ujja, akkor elég a varrónővel azt a részt kicseréltetni, így nem érinti a hínzett részt.

Ha a felkarját, akkor akár egy darabot is bele tud toldani könyékig úgy, hogy a kézelő marad az eredeti.

Ha nem is 100% úgyanolyan anyagot találsz, azért a varrónők nagyon ügyesen meg tudják oldani.

2010. dec. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Na, sikerült a sós bedörzsölés? Mi lett?
2010. dec. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!