Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Pancser vagyok és megégettem...

Pancser vagyok és megégettem egy fontos inget, vagyis olyan barnás foltok lettek rajta. El lehet azt tüntetni? Illetve ha igen, akkor hogyan? Engem kinyírnak, ha így marad!

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 17:23
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
töményen
2010. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
de ha műanyag akkor buktad
2010. dec. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én egyik verziót sem ismerem ilyen téren, hogy kiszedné az égés nyomát a ruhaneműből. Sajnos semmit nem tudok rá.

A vöröshagymáshoz annyit, hogy mi mikor kis alsósok voltunk általános iskolában, akkor egy kis terítőt készítettünk így. Arra nem emlékszem, hogy valami színező festéket tettek e bele. Azt tudom, hogy helyenként összekötöttük, és az alap zöldes lett, ahol meg volt kötve ott világos maradt. Most olyan ugrott be, hogy a vöröshagyma az anyagok színezésénél a szín tartóságát segíti elő. De lehet tévedek.

2010. dec. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Fehérítő? Ráadaásul töményen? De írta a kérdező, hogy világoskék, céges ing. Szerintem kiszedné a színét, sőt lehet még foltos is lenne a tőle.
2010. dec. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:

Én a helyedben feltétlenül áldoznék venisoxieksön és egyéb kutya drága kárpittisztításra is alkalmas szerre.

Ha az az ing olyan fontos, akkor egy próbát megér.


Szerintem az ariel is csodákra képes, persze ezzel mérlegelni kell azt is, hogy az egész inget halványabb színárnyalatba állítod elő (de alig vagy egyáltalán nem észrevehető foltnyommal).

2010. dec. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Ariel folteltávolító van itthon. Annak esetleg lehet értelme? Annyira tanácstalan vagyok áááááááááá!!!!!
2010. dec. 21. 18:28
 17/23 anonim ***** válasza:

Van az ingen embléma? Mert ha igen, vidd el varrónőhöz, vágja ki, és varrja rá egy másik ingre.


Ez megoldható?

2010. dec. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
A betűk hímezve vannak rajta és nem egy emblémával van az anyagon. :(
2010. dec. 21. 19:27
 19/23 anonim ***** válasza:
Hidd el, a megégett szálakat nem lehet rendbe hozni! A bőr regenerálódik, de az anyag nem. De azért próbáld meg a hímzést is a varrónővel végeztetni! Tudnak ők olyat!
2010. dec. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
legegyszerűbb ha újra varratod... ha hímzőshöz viszed,megcsinálja párszáz forintért a hímzést,inget meg akárhol kapsz világoskéket. bocsi,de ezt nem szedi ki csak a csoda :(
2010. dec. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!