Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy lehet szépen és könnyen...

Hogy lehet szépen és könnyen öltönnadrágot vasalni, hogy ne legyen két éle?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A szárát félbehajtot, és magas hőfokon kivasalod.(sajna nem tudom máshogy leírni).Vigyázz hogy mikor újra átszaladsz a már vasalt élen akkor nem mozduljon el az anyag, mert akkor két éle lesz.És mosás után is figyelj arra hogy az előző élt vasald vissza bele, mert a régebbi is látszódhat!
2009. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ettől én ismeg tudtam őrülni... A varrónő azt tanácsolta, hogy először vasaljam ki a nadrágot "rendesen", mntha nem lenne éle, majd mikor már ki van vasalva, csak akkor hajtsam félbe, s vasaljam bele az éleket. Nekem ez bevált, azóta szépek az élek.
2009. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az öltönynadrágot, nem kell vasalni!

Kimosod kézzel ugy, hogy ne gyűrd össze, ha nincs rajta fo9lt élére összehajtva egyben kéne kimosni, kis öblitos(ha koszosabb mososzeres vízben)Aztán elöblíted és az élbehajtott száránál fogva felcsipteted(ugy h a 2 szára egymás mögött van)Én mindig igy szoktam.Anyósom mondta(ezt az egy hasznos dolgot mondta csak eddig, de ezt megjegyeztem:)

2009. márc. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!