Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Magasfényű járólapot hogyan...

Magasfényű járólapot hogyan lehet könnyen és gyorsan foltmentesen felmosni? Milyen vegyszer vagy gép kellene hozzá?

Figyelt kérdés
A járólapunk a sírba visz. Sötét színű és magasfényű, képtelen vagyok egy lépésben tisztára és fényesre suvickolni. A felmosás másfél órát tart, mert amikor még vizes a kő, végig kell csúsznom négykézláb egy száraz ruhával a lakást és csont szárazra törölni, különben foltos és csíkos marad. Egyszerűen nem bírom fizikailag, mintegy 60 négyzetméterről van szó. Jelenleg sofix-ot használok. Előre is köszönöm a segítséget, szó szerint életet ment aki válaszol!
2010. márc. 14. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, hogy inkább üvegmosó folyadékot teszel a felmosóvízbe, azokat direkt úgy találták ki, hogy száradás után ne hagyjanak nyomot. És persze gyakran kell cserélni, vagy gépben ki kell mosni a felmosófejet, mert néhány alkalom után már az is maszatol.
2010. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

nem bántásból, de amikor leraktátok, akkor nem gondoltál erre???


tudod mit? mérlegelj: mi fontosabb? az, h úgy nézzen ki a lakásod, mint egy reklámban, vagy hogy ne menjen el az egész napod a padló suvickolásával?


régebben én is ki voltam akadva, ha a parkettán egy kis pitsa folt megjelent. mára már hidegen hagy, mert sokkal fontosabb az, h pihenhessek itthon, mintsem takarítsak...

2010. márc. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél ecetet a vízbe. Az ablakpucolásnál is beválik. És ne szöszös felmosóval moss fel,ami hullajt hanem inkább ilyen szivacsos-félével, mint a Domet-kendő.Az hamar felszívja a vizet, ami ott marad sztem az meg az ecettől nem lesz csíkos.
2010. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kipróbálom az üvegmosót és az ecetet+dometkendőt is, hátha! Valaminek történnie kell!

2. válaszolónak: annyi a mentségem hogy már így vettük a lakást és hát igen, nagyon szép a járólap amikor csili-vili. Sztem az előző tulaj sem gondolt rá hogy macerás, az áruházakban nincs odaírva a kő mellé hogy "brutálisan nehéz tisztán tartani". Nyilván az eladó sem így hirdette a kecót... Sajnos...

Üdv Nektek!

2010. márc. 14. 22:45
 5/5 anonim válasza:
Próbáld meg gőzölős padlótisztítóval,meglepően szépen mos fel,most a Tescoban 10000Ft a Dyras márkájú.
2010. márc. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!