Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az evőeszközös fiókban hogyan...

Az evőeszközös fiókban hogyan tartotok rendet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 14:44
 1/7 anonim válasza:
100%

Műanyag evőeszköztartóval (fakkokra osztott "tállal").Merthogy van direkt ilyen.Van egy hosszabb része a fakanalaknak,3 normál a késnek-kanálnak-villának,és egy pici a kiskanalaknak,sütisvilláknak.Ami meg még így sem fér el,azt melléfér még a fiók belsejébe.:)

Műanyagosnál,és szerintem a hipermarketekben is lehet kapni,az árát nem tudom,bocsi,de nem lehet olyan húzós.

2009. jan. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, ez a megoldás a legpraktikusabb. Utoljára 2 hónappal ezelőtt vettem 400 forintért, de van olcsóbb és drágább is.
2009. jan. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
én is csatlakozom az elöttem szólóhoz.....de ez am ilyen fontos kérdés????
2009. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is ilyen fakkos van, és állandó kupleráj van benne. valahogy sose a jó helyre hajítom be, aztán meg ott marad..
2009. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem is van, de mivel sokan vagyunk, sok az evőeszköz és mindig átcsúsznak valahova. Már nagyon unom.
2009. jan. 23. 08:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem a fele ottvan, a fele mindig elérhetően a tuzhely mellett ilyen .. fémhenger, de nem tomeny, hanem ilyen rácsos, és négy részre van osztva..

mi ugy vettuk, hogy evoeszkoztartó, de a tvben egy fozos musorban lattunk teljesen ugyanilyet, és ott kiderult, hogy spárgatartó :D

abban szokott lenni szetvalogatva valamennyi, es mielott mosogatok, felrakom a muanyag tartóba, és a frissen elmosott kerul oda. igazabol en is meg a ferjem is ebbol a tartóból szoktuk kikapni, ha valami kell, a muanyag reszben levot ritkan hasznaljuk, csak ha kevés, ami a tartóban van.

öö.. remélem érthető.. amugy mutatós, szép designos darab (a scontóban vettük még par eve)

2009. jan. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem evőeszjköz tartónvannak,meg nem is fiókban hanem,szekrényben miveé én állva helyezem el őket olyan helyre mintpl amibe teszed miután elmostad,és aztvettem a szekrénybe 4 dbot és abba van
2009. jún. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!