Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nemrég vettem egy 15 000...

Nemrég vettem egy 15 000 ft-os lila nadrágot és teli van zöld folttal.Mit tehetnék ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Segitsetek kérelek!nemrég vettem egy 15 000 ft-os lilla nadrágot és a drága anyukám nemtom micsinált neki de teli van zöld foltal..vagy ien fehéres zöld inkább.Mit lehetne vele cisnálni kidobni nemakarok 15 000 ftot.Ruhafesték megoldás lenne?
2009. jan. 20. 20:59
 1/9 anonim válasza:
27%
ecetes olló...
2009. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
hát ha be is fested akkor szerintem a foltoknál világosabb lesz.....amugy mit izgulsz ugyis a retro a divat:D:D:D:D
2009. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Máskor vegyél 3e forintos nadrágot.
2009. jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Dr. Beckmann Colour run remover nevű szert vegyél, DM-ben vagy Rossmannban lehet kapni, már nem emlékszem pontosan melyikben, direkt erre való.
2009. jan. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Nézz otthon körbe, mivel moshatta el anyád a nacid...utána ezzel a szerrel probáljad egyformára kifehériteni, vagy világosítani, majd ruhafestékkel ess neki...festés után az öblítőbe tegyél ecetet, hogy büdösebb legyen és ne engedje a következő mosásnál a szinét...legközelebb mossál magad... :-)))
2009. jan. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
hú d emérges voltam anyámra mikor velem csinálta ezt.
2009. jan. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem összemosta, hanem domestost locsolhatott rá, persze véletlen gondolom. Ruhafesték nem fogja be, legjobb volna, az egészet kihipózni, és úgy befesteni. Sok jóval nem tudlak biztatni, a ruhafestékek nem segítenek általában.
2009. jan. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy próbát megér, iberia ruhafestkéet vegyél, olyan színűt mint a nadrág, vagy sötétebbet, s azzal fessd be. Én már festettem nadrágot, s jó lett.

Rajta van a ruhafestéken hogy hogyan kell használni. Én mág utánna jó ecetes vízbe áztattam, hogy ne engedje majd a színát, s utánna pedig öblítős vízben kiöblítettem,majd kivasaltam. Ha befested, mással ne mosd majd, mert engedi a színét.

2009. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha töményen megy az öblítő, egy rossz minőségű nadrágra akkor 1-2 helyen foltokban megkopik. 15 ezer volt az nem biztos hogy jó is. Vettem én is már 12ezerért nadrágot egy jó helyen, a kínaiba ugyan az 3ezer volt. Nem tudok választ adni a kérdésre, de óvatosan kell az öblítővel bánni ha tömény
2009. jan. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!