Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék még érte? Már...

Mit tehetnék még érte? Már másfél hetes zöld a kakija. Van erre valamilyen homeopátiás golyó?

Figyelt kérdés

kapja a Normaflor-t, kanalas bélfertőtlenítőt és kálciumot.

az elején kicsípte nagyon a hasmenés a fenekét, de már kevesebb a kaki és helyrejött a feneke is, már nem piros.

minden etetésnél egy ciciből jóllakik, nem váltott mellből eszik. tehát ez kizárva, hogy sok előtejet kap.

van, hogy másfél, kettő illetve három óránként eszik. esténként 1-2 órát lóg a cicin, de ez mindig így volt.

tápszert sosem kapott és most 2 hónapos!

segítsetek!!!


2009. jan. 28. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Leírnád pontosan miért zöld a babád széklete szerinted/orvos szerint, úgy könnyebb lenne válaszolni?!
2009. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem a védőnő azt mondta,amiatt is lehet zöld a kaki,hogy túlságosan jóllakik vagy éhes vagy valamilyen fertőzést szedett össze,de lehet ételallergia is. nem kezdtél el enni valami újat esetleg?
2009. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem eszem semmi újat mostanában. orvos szerint valamilyen vírus húzódott a gyomrára. ami aggaszt, hogy nem javul a színe. ezért szeretnék neki adni homeopátiás golyót. csak nem tudom van e erre megfelelő golyó?
2009. jan. 28. 22:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Első vagyok. Akkor azért zöld a kaki mert hasmenése van, ugye? Nem bomlik le teljesen az epefesték mert előbb "kijut". Ha csökken a hasmenése, akkor javulnia kellene a színnek is. Ok , értem. Homeos bogyót nem tudok javasolni, de a bélfertőtlenítőt tutira a Normaflore (gondolom) szuszpenzióval kell szedni? Mert a fertőtlenítő elpusztítja a Normaflore-ral bejuttatott "hasznos" baktériumokat is. Szóval így nincs hatása. Vagy nem együtt szeditek?
2009. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

szia! Doki azt mondta Normafolr-t és a kanalas gyomor fertőtlenítőt is napi 2x adjam be neki. azt nem mondta, h mennyi idő teljen el a kettő gyógyszer között.

normaflrt ma bele sem tudtam tunkolni. sem teában sem pedig tejben nem itta meg:(

2009. jan. 28. 22:30
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Próbáld meg az FLP-s Aloe Vera activatort.

ÁRtani tuti nem fog.

2009. jan. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem értem! Miért csak találgat a doki? Miért nem kér egy tenyésztést a pici székletéből?! Szerintem szólj neki, hogy szeretnél, mert sokkal egyszerűbb lenne, ha nem csak hasraütésre kellene kezelni a babát, hanem tudnátok hogy mi a baj pontosan!

Nekem egyébként azt mondta a védőnő, nem baj, ha néha zöld a kisfiam kakija, az azt jelenti, hogy túl gyorsan átment az anyatej rajta és nem volt ideje rendesen megemészteni!

Jobbulást Nektek!

2009. jan. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kicsit más gondolat a többiekéhez képest: nem iszol véletlenül tejserkentő teát? Én az első hónapban jártam így. Zöldes volt a kaki, megijedtem. Aztán mondta a védőnő, hogy a tejserkentő teámtól lett olyan. Abbahagytam és 2 nap múlva teljesen jó volt a széklete! Ha nem ilyen jellegű a gond, akkor én is erőltetném inkább a kivizsgálást! Ekkora korban még nem könnyen fog a szervezete megbírkózni egy vírussal!
2009. jan. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

tegnap kiharcoltam a dokinál, adjon beutalót az ÁNTSZ-be. adott és bevittük a kakit.

hétfőn lehet érdeklődni!

majd megírom másoknak tapasztalatként mi volt benne!

2009. jan. 30. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!