Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Pofám leszakad, de ez van a...

Pofám leszakad, de ez van a konyhámban. Hogy álljak neki?

Figyelt kérdés
A lakás többi része nem gáz,de a konyha igen. MInden edény mosatlan,szemeteszsákok sorban a falnál,üres dobozok körbe mindenütt,a tűzhely ráégett mocsokkal tele.És ellepték a muslicák a mosogatót. Elhanyagoltam az utóbbi időben,mióta suli van. Milyen sorrenben,hogy álljak neki? Egy fél napot minimum rászánnék.
2010. nov. 24. 21:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát...ilyet én még nem hallottam csak a Benkő Dánielnél.....Két hónapig elhanyagolni a konyhát? mit szól hozzá életed párja?
2010. nov. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
szerintem nem fél napot kell rászánnod, a leírás alapján, hanem minimum 2őt. először is mosogass el, töröld el az edényeket, ragd a helyükre, vidd ki a szemetet utána pedig minden felületet jó alaposan cif-fel takaríts le, a tűzhelyet is, sőt még a falakat is, a csempét! söpörj fel és moss fel a végén. Szerintem amúgy elég botzalmas, hogy akármennyi dolgod van, de ilyen igénytelen van. Könyörgöm, alszok egy órával kevesebbet, de megcsinálom azt a nyamvadt konhyát. Ha minden nap normálisan takarítanál most nem kéne egy napig suvickolnod.
2010. nov. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

szoktam,rendszeresen, meló+suli mellett hiába van 15 tányérom,elfogy gyakran...gondold mellé hogy amibe főzök,+sokminden mosatlan...


de nem vesz el fél napot...szemetet összeszeded,kajamaradék kiönt,mosatlant beáztatod,kapcsolok egy filmet hangosra,és mire vége,ragyog a konyha...3 napig:D utána ugyanughy felhalmozva minden...


áhh,fujj,hűtőt kellene takaritani

2010. nov. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

2 óra alatt készen vagy, ne ess kétségbe.

Szemetet kidobál, tányérokról ételmaradékot levakar.Ez kb fél óra.

Tűzhelyet fújd le hideg zsíroldóval, míg mosogatsz, az szépen leszedi.5 perc

Mosogatás hosszabb meló, gondolom, h minden bele van száradva, ami kevésbé koszos, gyorsan sikáld el, ha van koszos tepsi, áztasd be, leégett edényeket szintén.


Amíg levised a kukába a cuccost, szárad a már elmosogatott edény, azokat papírtörlővel szárítsd meg, töröld le a tűzhelyet, addigra nagyjából felázott a beáztatott edény, lehet azokat is súrolni.


A végén felsepersz, felmosol, míg szárad büszkén végig nézel rajta, és lemész egy cigire.


Jó munkát:)


A kérdésedre a válasz, h igen, szoktam én is megcsúszni a konyhával, 2 nap után olyan, mintha bombatámadás érte volna, mert pici, kevés pakolófelülettel, már három koszos edény, és két üres zacskó is az a látszatot kelti, h rendetlenség van.


Hjaj, majd egyszer lesz mosogatógépem, és de jó lesz nekem:)))

2010. nov. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem, én sosem jártam így mert igényes vagyok. Reménykedtem, hogy fiú vagy, de így már megértem, hogy a "pofád leszakad"
2010. nov. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Na,rászántad magad?

Hogy sikerült?

2010. nov. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!