Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit jelent a mosógépen a...

Mit jelent a mosógépen a késleltetett indítás?

Figyelt kérdés

Addig oké, hogy később fog elindulni. Viszont ha én most beallitom 8 órára az udőzítöt 8 óra múlva végez (tehet egy másfél órás programnál 6 és fél óra után fog elindulni) vagy 8 óra múlva fog elindulni (azaz ugyan úgy másfél órás programnál 9 és fél óra múlva végez).

Szeretném, ha mire hazaérek ebédszünetre kimosna, de nem szeretnék belefutni, hogy egész délután állnia keljen bent a vizes ruháknak.

Néztem a gép könyvét, sajnos nem ír róla semmit :/



szept. 8. 18:03
A kérdező szavazást indított:
8 óra múlva végez
8 óra múlva indul el
17 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Az enyémnél akkor indul el, amikor az időzítő nullára fut.
szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen meg olyan is, általában az indítást állítod be, de nekem, ha jól emlékszem egy Ariston-om volt, ami a végéhez időzített. Eléggé meglepődtem amikor elsőször időzítettem és elindult reggel fél hétkor 8 helyett, 8-ra meg lejárt. De a használati útmutatóban benne kell legyen, hogy mihez igazít.
szept. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem akkor indul mikor.letelik
szept. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A kèsleltetett indítás azt jelenti, hogy kèsleltet e indul el.

A másik befejezèsi idő.

szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az enyém is azt jelzi, hogy mikor indul a program.

Igaza van a 4-nek, nem akkor fejezi be, hanem akkor INDÍTJA el a programot.

szept. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolkozz! Ha 1 percre állítod, akkor 1 perc múlva végez? Van ennek értelme? Milyen más lehetőség van még?
szept. 10. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A #6-os ötletét továbbfejlesztve (üresen) kipróbálnám, hogy 2 percre állítom a késleltetést. Eleve ha lehet, akkor nem akkor végződik a program. De azt a két percet ott kivárnám a gép mellett, és megnézném mi történik... [Aztán egy öblítés szivattyúzásra vinném tovább, hogy víz ne maradjon a gépben.]
szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem addigra fejezi be a mosást. Reggel 6kor rányomok 10 órát és mire hazaérek 4kor végez
szept. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De azt nem tudom, hogy a funkció neve késleltetett indítás, vagy időzítő-e #8
szept. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem akkor indul el, amikor lejár az időzítő. De van olyan gépem is ami akkorra végez.


Nézd meg újra, kell hogy írja a kiskönyv.

szept. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!