Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Egy olcsó porszívó is lehet jó?

Egy olcsó porszívó is lehet jó?

Figyelt kérdés
Pl 5000ft-20 000ft-ig

szept. 6. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:

A lidlben vettem 55 ezrest kuponnal 30ért. Sosem volt ilyen jó porszívóm, szívni, fújni tud, még vizet is.

Volt kisebb, egyszerűbb is.

Jó lehet.

szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most vettem Samsung porszívót leakciózva 31-ról 23-ra,úgy szív hogy felszedi a szőnyeget.

Ha tudtam volna várni még pár hetet akkor most akciós a intersparban 19.990Ft-ért...

Úgyhogy keresgélni kell akciós márkásakat.

szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Persze hogy lehet, néhány éve vettem egy 30éves Csehszlovák gyártmányt 3ezerér, mindent is kibír, padlástakarítástól kezdve felújítási porok, stb. Mondjuk a zavarszűrő kondi kipukkant, majd egyszer pótolva lesz, addig is kiiktattam úgyhogy megy tovább, már bőven megszolgálta az árát. A mai porszívók szerintem pár nap alatt bedöglöttek volna attól a terheléstől amit ez kapott már, cserébe jó drágák... Bár ez a régi kb. tönkre se tud menni, mert van benne a motor, csapágy meg a lapátkerék, szóval semmi elektronika, szabályozó meg a sok eszement szűrő. És a gégecsövet a kimenő oldalra is rá tudom rakni, szóval ha akarok akkor fújok vele, az új porszívók ezt se tudják...
szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Jó az olcsóbb is nyilván,tedzi a dolgát de egy színt alá már ne menj.
szept. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megveheted az olcsót is. Azért, mert valami drága nem jelenti azt, hogy jó is. Pl. egy nagyon olcsó Karchernek brutális szívóereje van, míg egy drágább porzsák nélkülinek nincs akkora és a többszörösébe kerül…
szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!