Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosásnál öblítő és mosóparfüm...

Mosásnál öblítő és mosóparfüm helyett használtok valamit?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom a 20%-os ecetet,hogy így jó,úgy jó.... Milyen arányba érdemes a vízzel keverni?
jún. 8. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene vízzel keverni? Ahogy bekerül a dobba öblítéskor, keveredni fog a vízzel.
jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az használ ecetet aki nem akarja, hogy öblítő maradjon a ruhában, esetleg mert irritálja a bőrét vagy allergiás rá. Segít a mosószert teljesen kiöblíteni a ruhából.

Egy kevés ecetet kell csak önteni az öblítő helyére, mindegy hogy 10, 15 vagy 20%-os, a hígabbakból kicsit több kell. Aztán ez elkeveredik az öblítővízzel éppen úgy ahogy az öblítő is.

jún. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Használok ecetet,de nem higítom. Most épp 10%-os van itthon, abból félig szoktam tölteni az öblítős rekeszt, ami a jelzés szerint 60ml. De 20%--osból is ennyit használok 😁. Viszont utána rendes öblítővel is öblítek.😉
jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ecet szoktam, fertőtlenít. A sportszerelések, büös zoknik valahogy nálunk (öt kamaszfiú) mindig szagosak maradtak 60 fokon is, de mióta ecetezek, teljesen oké és szagmentes minden. Öblítőt nem használok azóta, hogy az egyik még babakorában ekcémás lett a szezitívtől is... akkor leszoktam róla. Na jó max. ilyen takaróknál és pulcsiknál szoktam, hogy ne "rázzanak".
jún. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!