Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen gyakran szoktatok...

Milyen gyakran szoktatok ágyat húzni?

Figyelt kérdés
2023. máj. 9. 22:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
25%
Én csak azt nem értem, hogy ettől neked mi lett jobb, hogy most már tudod, hogy 4-5 ember milyen gyakran cserél ágyneműt. Cseréld úgy, ahogy neked jó: ha elég havonta, akkor tedd úgy, ha minden héten vágysz a friss, tiszta ágyneműre akkor cseréld hetente. Nincs erre szabály, vagy törvény.
2023. máj. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Hát ha neked ettől jobb lett, hogy ezt leírhattad, akkor örülök
2023. máj. 10. 15:39
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan kérdeztem.
2023. máj. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
43%

Most hogy mondod, megjött a kedvem az ágyhuzáshoz. Az új hobbim az ágyhuzás lesz, egész nap huzigálni fogom el és vissza az ágyat minden helységben. Kereke nem lesz! Alkalmazotat is felveszek, hogy amíg alszok éjszaka, akkor is huzigálja valaki :D Lehet nappalra is hogy a 2 ágy egyszerre mozogjon.


Felső szomszédod

2023. máj. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
40%

De előbb tegyél ki egy kérdést, hogy más hogy húzogatja ;)

Aztán ha nem jön rá elég válasz, vagy döntetlen lesz az állás, akkor tedd ki pár nap múlva újra.

2023. máj. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"csak azt nem értem, hogy ettől neked mi lett jobb ... Cseréld úgy, ahogy neked jó: ha elég havonta, akkor tedd úgy, ha minden héten vágysz a friss, tiszta ágyneműre akkor cseréld hetente."

Lehet, hogy nem a saját ágyneműinek a cseréje miatt kérdezi, hanem pl. azon filózik, hogy ha egy ezzel kapcsolatos vállalkozásba kezd, akkor kb. mire számíthat, hogyan szokták ezt csinálni az emberek általában.

2023. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
68%
Egy ágynemű cserélő vállalkozás. Jól hangzik.
2023. máj. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
#17 Hát, ha tehetném, megfizetném néha. :)
2023. máj. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Tényleg ennyire nincs fantáziád, vagy csak nem akarod elővenni? :)

Ágyneműcserével kapcsolatos vállalkozás lehet egy mosoda vagy szálloda nyitása is, vagy varroda vagy lakástextileket áruló bolt ágyneműk irányába specializálása, stb.

2023. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én évszakonként cserélem, általában a paplant is. Télen vastagabb, flanel huzattal, nyáron vékony paplan és huzat. Ha esetleg mégis hideg van, teszek a tetejére egy pokrócot.
2023. máj. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!