Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hány naponta takarítjátok a...

Hány naponta takarítjátok a zuhanykabint?

Figyelt kérdés

És mivel? Én először leszedem a vízkövet fürdőszobai tisztítóval, majd áttörlöm ablaktisztítóval, de elég csúnya csíkos néha.


Fürdőszobai szőnyeget hány naponta mossátok/porszívózzátok?

Eleve szoktatok porszívózni a fürdőben? Én igen, mert sok haj van a földön. Érdekelne, ki hogyan takarít. Magát a földet/zuhanytálcát ahova kiléptek szoktátok fertőtleni?


2023. ápr. 26. 09:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
46%

Lehúzza az utolsó használó a vizet nálunk is. Utána nem töröljük szárazra. Hetente lefújom dm - es fürdőszobai tisztítóval, szivaccsal, öblítés, szárazra törlés. Abkakpucolóval a külső felét szoktam pucolni.

3 fiúval lakom együtt, csak az én hajamat látni a padlón, illetve nem látni, mert szőke. Kb. 4 naponta porszívózok, kéthetente mosom a szőnyeget.

2023. ápr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!