Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosógépet hogy lehet kitakarít...

Mosógépet hogy lehet kitakarítani? (Magyarázat lent)

Figyelt kérdés

Albérletbe költöztem és van itt egy mosógép, de mosás után a ruhák eszméletlen gyöszösek… és porosak is.

Eddig ilyet nem tapasztaltam, biztos, hogy nem ilyen a ruha, amikor beteszem.

Próbáltam átmosni folyadékkal és elől van egy kis ajtó, ott leengedtem büdös vizet + kicsavartam, de nincs lerakodás a szűrőn… pedig erre tippeltem…


2023. ápr. 24. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel mostad át?
2023. ápr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Dm-ben kapható mosógéptisztító-fertőtlenítő. Denkmit
2023. ápr. 24. 11:41
 3/9 anonim ***** válasza:
95C/90C-s program+citromsav
2023. ápr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom gáz, citromsavat hol kapok és mennyi kell? Köszi


Illetve az a baj, hogy üresen nem akar leállni le a gép a végén, mert nincs mit centrizzen, csak küzd…

2023. ápr. 24. 13:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Citromsavat kapsz a Dm-ben, vagy az Eco Familyben.

Én is így vagyok az Electrolux gépemmel, mikor átmosom.

Egyszerűen mikor az utolsó centrizéshez ér kikapcsolom, hisz nincs mit centrizzen. Kicsit hagyd “küzdeni”, hogy a vizet ki tudna szivattyúzni.

Esetleg még a leeresztő csövet szedd ki a falból/csatlakozóból, ott is lehet eltömődés.

2023. ápr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm. Megpróbálom.

Eléggé elkeserítő, mert gyöszölöm ilyen ragacshengerrel az összeset, így nem rakhatom a szekrénybe és fel sem húzom…

2023. ápr. 24. 17:41
 7/9 anonim ***** válasza:
A mosószer adagolóját is szedd ki és sikáld meg jól. Meg az ajtónál a belső gumis részt. Oda is rendesen be tud ülni a mosószer-öblítő kombó.
2023. ápr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az adagolót azt ki is cseréltem, mert eltört a pöcök rajta. Gumit néztem, az semmi..
2023. ápr. 24. 18:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Trisóval legmagasabb hőfokon mosd át, üresen persze.
2023. ápr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!