Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol lehet kapni rövidre...

Hol lehet kapni rövidre perforált papírtörlőt, tehát ami kb. fele olyan hosszúra téphető mint a "normál", és mi a jelölése, hogy ismerhető meg?

Figyelt kérdés
Hetek óta keresem, de nem találtam ilyet.

2023. febr. 27. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Olló.
2023. febr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre gondolsz:

[link]

[link]

2023. febr. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2# Ez hasznos volt ✅
2023. febr. 28. 07:03
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

A legtöbb helyen, ahol papírtörlőt lehet kapni. A csomagoláson piktogramokkal jelölnek sokmindent, rétegszámot, lapok számát, és a lapok méretét (perforációk távolságát) is. De nehogy azt hidd, hogy jobban jársz, mert annyival drágább is (vagy annyival kisebb a tekercs), hogy a felezett méretű lap annyiba kerül, mint a másik tekercsen az egész lap. Legalábbis azoknál, amiknél eddig kiszámoltam, így volt. Nem fogsz feleannyit költeni papírtörlőre, legfeljebb környezetbarátabb leszel azzal, hogy kevesebbet használsz.

Én inkább kettészakítom a sima papírtörlőt, csak nem fentről lefelé, hanem vízszintesen oldalról, a perforációk közepénél. Ott viszonylag egyenesen engedi magát kettétépni a lap.

2023. febr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A dm sajatmarkas is az.
2023. febr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4# Igen, úgy látom, hogy adott esetben még többet is kell érte fizetni.

Nagyon rég vettem ilyet, atnéztem egy komolyabb árukészlet de nem találtam. 2# es ajánlása alapján tudtam rendelni.

2023. febr. 28. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!