Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Be kötöttek aknába egy új víz...

Be kötöttek aknába egy új víz órát, de csapoknál gyöngyözik a víz több óra után cseppen eggyet, visszahívtuk szerelőt aki mondta kár megbontani mert ugyis összerohad bekoszolodik, maradhat így vagy meg kell bontani?

Figyelt kérdés

Meg mondta szerelő ha újra teszi is ennyi tömítést tesz rá, mert többen is mondták kevés lehet a tömítés!

Ugy láttam kender kocot használt a szerelő!


2022. dec. 10. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem volt kedve a szerelőnek megcsinálni rendesen. Én szétszedettem volna vele, ha már ott volt. Ha zavar csináltasd meg, de lehetséges (ahogy mondta), ha elvízkövesedik, akkor megszűnik a csepegés.
2022. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a bejövő részén cseppent,nagyon nem érdekelt volna .
2022. dec. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha pl kenderkócot használt tömítésnek, az órák, napok alatt megszívja magát, megdagad, és a hasonló méretű szivárgás magától megszűnik. Illetve igen, az összerohadás is működik valamennyire, csak kicsit lassabban.
2022. dec. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Ez a szokásos idióta szerelőduma.

Kb. olyan mint amikor az autón nem sikerül ugyanolyan színűre lefényezni a javított elemet és azt mondja rá az autófényező, hogy "majd összeérik a napon".

2022. dec. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

"ugyis összerohad bekoszolodik"


Miért nem kérdezted meg tőle, hogy a kosz mióta tömít??

2022. dec. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos hiába mondtam neki is bármit csak a magáét hajtotta csak nem hagytam magam azt végül neki akart állni újra összerakni ,de nem hozta magával szerszámjait végül berágtam azt kizavartam udvarból.
2022. dec. 10. 19:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Amúgy milyen "kosz"??

Vagy koszos vizet isztok???

2022. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ivóvíz nem koszos
2022. dec. 10. 20:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy jó szerelő meg tudja csinálni rendesen. Egy lusta ezt kamuzza, hogy ne akard visszahívni. Olyan nincs, hogy nem lehet megcsinálni rendesen.
2022. dec. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!