Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek a huszonéves nők...

Szerintetek a huszonéves nők hány %-a tud tisztességesen elkészíteni pár db palacsintát?

Figyelt kérdés
2022. okt. 25. 12:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
És a huszonéves férfiak hány %-a tudja ugyanezt?
2022. okt. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%

Én nem vagyok egy konyhatündér, egy kezemen meg tudom számolni, hányszor főztem életemben.


Ebből az egyik palacsinta volt, és aggodalmam ellenére elég szuper lett.


Ugyanis tudok olvasni, és receptet követni nem nagy kunszt ;) Csak azt kell csinálni, ami le van írva.

2022. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem mindenki tud, ha akar. Nem egy atomtudomány azért.
2022. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Én nem várom el a lányoktól/nőktől, nagyon szeretek főzni sütni, szívesen vállalom férfiként.
2022. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
#2 12:37 23/L
2022. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
98%

Kérdés, kinek mi a tisztességes, mert emberek azon is vérre menően össze tudnak veszni, hogy a palacsinta akkor jó-e, ha vékon, akkor, ha vastag, mennyire van megsütve, csúsztatott-e vagy tekert...


Egyébként nagyon nem tudok főzni, de palacsintát már többször is csináltam. Ha most nekiállnék, kellene néznem a receptet, mert fejből nem tudom, milyen hozzávalóból mennyi kell a tésztához, de meg tudnám csinálni.

2022. okt. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
85%
Az összes 20 feletti nőismerősöm tud. Bocs, van 1 kivétel, az életképtelen 25 éves sógornőm.
2022. okt. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
91%
Palacsintát nem tudok sütni, mert soha nem sikerül, de olyan tortát, krémest, mandulát sütök, hogy csak na. Probléma?
2022. okt. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
97%
Mindenki aki tud olvasni és egyszerű utasításokat követni, az megtudja 🤷🏼‍♀️. Az nem egy nagy kunszt (mint pl egy macaron, ami kényes még a párára is). Az más, hogy ki szeret vagy akar sütni. Én utálok pl palacsintát sütni, nem ér annyit pár palacsinta mint amennyi macera van vele. Sőt, főzni sem szeretek, nem is tudok sokat fejből, ezért van szakácskönyv a világon. Megcsinálom, mert enni muszáj, de ennyi. Nem vagyok és nem is leszek kis konyhatündérke.
2022. okt. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
83%

Kérdező, te tudsz? Ha igen, okafogyott a kérdés. Ha nem, nincs mit számonkérned.🤷🏼‍♀️

(Túlvagyok az említett korosztályon, de természetesen tudok és 20 évesen is tudtam, mivel nem vagyok értelmi fogyatékos. Más kérdés, hogy ilyen véglénynek, mint te, akkor se sütnék, ha az életem múlna rajta.)

2022. okt. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!