Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Más is imád takarítani?

Más is imád takarítani?

Figyelt kérdés
Illetve, túlzás, mert takarítani nem annyira szeretek, de a tisztaságot annyira imádom, amikor végre megpucolok egy részt, olyan mint egy mentális/spirituális megtisztulás. Főleg a fürdő, ablakok esetén. Azoktól undorodom a legjobban, ha nincs megpucolva. Persze csak ha tömény fertőtlenítővel (pl. D) csinálom, mert akkor érzem úgy, hogy nem egy állatkertben élek. Egyébként úgy érzem, mintha civakodnánk a sok bacival meg gombával az élettéren, de mikor kitakarítottam, akkor véget vetek a "vitának". Ilyenkor képes vagyok a szokásos nyomott hangulatomból szinte eufóriába kerülni. Nagyon beteg a hozzáállásom? :)

2022. okt. 22. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én nem.:)
2022. okt. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Elég beteg igen!
2022. okt. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
65%
Szerintem nem beteg. Tök normális ha szereti a tisztaságot. Én nehezen veszem rá magam a takarítanak, de ha már elkezdtem akkor élvezem:) tudom én is bevallom fura, de jó utána lenni.
2022. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Darius- válasza:
Ez amit legjobban utalok csinalni
2022. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom a takarítással. Oké, ablakokat nem pucolok hetente, csak kb 3 havonta. Konyhát minden nap takarítok, nyilván használat után, a többi helyiséget hetente. A robotporszívó és felmosó minden nap megy. Én is szeretem a tisztaságot és a rendet magam körül.
2022. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Takarítani rühellek, de nekem is megváltás, amikor sikerül megszabadulni a kosztól. Nem azért mert úszom benne, de néha jó az amikor egyszerre megtisztul az egész lakás és akárhova nézek rend van.
2022. okt. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a beteg, hogy szereti a rendet és a tisztaságot, hanem az, hogy civakodik a bacikkal.
2022. okt. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint 1 hónapja nem mostam fel, pedig kinti cipővel is bent járkálunk, szerinted?

Szeretem a rendet és a tisztaságot, de ha nekem kell csinálni akkor egyen meg a kosz

2022. okt. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!