Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Akik esetleg járnak családi...

Akik esetleg járnak családi házhoz takarítani, vasalni, mennyi órabért kaptok, milyen feladatokat vállaltok?

Figyelt kérdés

Én 1 éve járok ugyanahhoz a családhoz, 1300 Ft-os órabért adtak az elején, áprilistól kapok 1500 Ft/ órabért. 2×4 órát megyek, mindenezt munka után...


De a teljes háznak a tisztán tartása az én feladatom, a anyuka semmit nem csinál ( egy 2 éves gyermeke van)

Rám marad a vasalnivaló, a bútorokat minden egyes alkalommal törölgetnem kell, holott lenne sokkal fontosabb is a háznál, mert kedves anyuka mindig panaszkodik hogy hát ezt is jó lenne, azt is jó lenne megcsinálni, de mikor, mert sosincs rá idő... nem érti meg, hogy felesleges idők mennek el a portörléssel...

Szortírozni egy olyan helyiségben, ahol lomok vannak bepakolva, stb. ilyen nagyobb feladatokat is csinálnom kellene hamarosan


Úgy érzem ez a nő kihasznál,sok ismerősöm jár takarítani, jóval többet elkérnek, és nem kell minden egyes alkalommal patyolatra takarítaniuk

Nekem még a szekrények belsejét is törölnöm kell :(


És mivel nekem is van kis gyerekem, nagyon gondolkodom azon, hogy csak heti 2x3 órát fogok vállalni, mert nem mindegy, hogy hajnal 5 óra óta este 18 órára vagy 19 órára érek haza a plusz munka után.. és nekem sokszor többer ér az a + 1 óra itthon


Ti hogy tennétek a helyemben?


2022. júl. 11. 14:18
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja a másik.. 2 hete tappénzen vagyok, keresnem kellett anyukának másik takarítót aki engem helyettesít.


Neki kifizeti a 2 ezres órabért, mert a másik takarító nem vállalja ezeket a munkákat 1500 Ft-ért...

2022. júl. 11. 14:20
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Akkor ezentúl te is 2ezerért menjél csak vissza.

Mindennek megy fel az ára.

Pár hete még 360-ért vettem a szeletelt kenyeret, ma már 700 Ft volt!!

2022. júl. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Kérjél 2500-öt, vagy 3000-et. Ezek alkalmi munkák, simán elkérhetsz ennyit.
2022. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2000-et lehet kérni nyugodtan
2022. júl. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1: ha keveset fizetnek menj el onnan.

2: 3-as válaszolónak: három ezer forintos órabérért takarítani, gondolom feketén azért egy kicsit durva!

Kérdező: a takarítónak nem kell mindem alkalommal patyolatra takarítani? Hogy mi? Takarító vagyok és teljes joggal várják el, hogy midig patyolat legyen.

Nem tudom nálad hogy van, de én mielőtt elvállalok egy házat, azt mindig megnézem, tisztázzuk a feladatot és az elvárást. Erre én mondok egy árat. Ha azt elfogadják, akkor megyek, ha nem akkor takarítsanak magunk. Illetve soha nem dolgozom órabérben.

2022. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt mondj fel, és menj olyan helyre, ahol 2500-at adnak.
2022. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!