Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy mossátok a ruháitokat?

Hogy mossátok a ruháitokat?

Figyelt kérdés

Ki hogy mossa a ruháit? Például:

Színek szerint külön? Fehér, sötét, színes?

Anyag szerint külön?

Kinti benti ruhák külön?

Fehérneműk külön?

Törölközők külön?

Vagy mindent bedobtok egybe?



2022. okt. 18. 13:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Géppel. Egyben. Nem válogatok semmit. Eddig soha nem volt ebből semmi gond.

Nagyon koszos ruháink, munkásruha, ilyesmink, nincsenek. Nyilván a függönyöket, konyharuhát, stb. külön mosom. De ami egyszer rajtam volt, ruhákat, azt nem válogatom.

2022. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Metionin ***** válasza:
84%

Színek szerint külön? Fehér, sötét, színes? - nem mert mind sötét, 99% fekete, zutty az egész egybe a perwoll blekk medzsikkel

Anyag szerint külön? - van, amit kézzel mosok, mert kényes pl.műbőr vagy pl. a fűzőket nem moshatom gépben, a többi megy a gépbe

Kinti benti ruhák külön? - nincs különvéve

Fehérneműk külön? - ez sem, akkor nagyon ritkán jönne össze egy csak fehérneműs mosás, hiszen azok kicsik és könnyűek

Törölközők külön? - igen

2022. okt. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb esetben színek szerint (külön a világosak és külön a sötétek) válogatok és 60 fokon mosok. Viszont ami kényesebb azt alacsonyabb fokon (30) külön. Az ágyneműket és törölközőket is szintén külön mosom.
2022. okt. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Kézzel, eső vízben, fahamu zsírjából készült mosószerrel öblítőnek levendula főzetet használunk . Nagyon finom és kellemes lesz a ruha tőle .
2022. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%

Külön szín szerint, fekete, színes, fehér. Néha a szineset és a fehéret egybe rakom, ha tudom hogy a színes ruha nem enged a színéből.

Törölközőt, ágyneműket külön mosom 60 fokon

2022. okt. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó ötlet #4-es. Lehet én is kipróbálom mert én tulajdonképpen csak beleizzadok úgymond a ruháimba, nem lesznek különösen koszosak. Így nem menne állandóan a mosógép.
2022. okt. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyben mindent. Nem szarakodok válogatással, sosem volt ebből semmi probléma.
2022. okt. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

A fehéreket külön mosom, a színeket+feketét egyben 30 fokon. A törölközőt, konyharuhát, ágyneműt 60 fokon.


Öko mosógéllel és mosóparfümmel (vagy anélkül).

2022. okt. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én se szoktam válogatni, kettőnknek nincs annyi cucca, hogy külön mosást indítsak a fehérekre, színesekre stb. Nem szokott ebből gond lenni. Persze új cuccal érdemes vigyázni, mert pl. adtam ajándékba egy törölközőt és tök ciki volt, hogy kék levet ereszt, pedig elég drága volt.
2022. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

1. konyhai/előszobai/takarítós cuccok (konyharuha, törlőruhák, rongyszőnyegek)

2. Törölköző+ágynemű

3. minden más

2022. okt. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!