Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Csináltál már hasonlót?

Csináltál már hasonlót?

Figyelt kérdés

Olyat hogy félig koszosan tettél vissza a Sütőbe egy edényt miután x ideig elől volt, csak lusta voltál elmosni így vissza tetted.


( a gép nem bírta lemosni rendesen a zsírt róla )


2022. jún. 30. 13:27
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Badass 🤣
2022. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap vacsira pizzát sütöttem. A tepsi most is a sütőben várja a sorát. A mosogatót kitölti, akkor más be se fér. Este kilenckor meg nem mosogatok.

Ha valakit zavar, majd elmossa. De nálunk az ilyet szerencsére mindenki letojja.

2022. jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb mindig visszarakom mosogatásig a tepsit (ha pl épp nem férne a csepegtetőre, nincs időm/kedvem mosogatni, stb) különben a fél konyha tele van vele. :D
2022. jún. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

Semmilyen edényt nem tárolok a sütőben.

Meg aztán... azt az 1 tálat aztán nagy munka pluszban elmosni...

2022. jún. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

#4

Nem nagy munka, de ha komolyabb sütögetés van akkor simán lehet hogy a többi edénytől már nem fér a szárítóra.

2022. jún. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, de egy hétig a pulton volt h el kell mosni, utána megunta berakta a Sütőbe h ne legyen szem előtt
2022. jún. 30. 17:00
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A férjem sajnos ilyen. Néha elfelejti, én meg meglepetésszerűen találok ott több napos szennyes edényt, ahol én csak tisztát tartok.
2022. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amikor sok volt a mosogatnivaló. Gépem nincs. Én sütőpapirt használok sok mindenhez ezért ritkán kell súrolni. Ha igen akkor zsíroldó, forróvíz, kis áztatás és szépen lejön.
2022. júl. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#6: Ha ennyire zavar, miért nézed egy hétig, ahelyett, hogy fél perc alatt elmosnád?

Te is jobban szereted a veszekedést, mint a rendet. Pont, mint anyám. Suli után elpakoltam, takarítottam, elmosogattam, porszívóztam, tényleg neki semmit se kelljen csinálni. Hazajött, és egyből elkezdett pattogni, hogy nem ürítettem ki a porzsákot, rosszul pakoltam be a csepegtetőt, ferde a terítő, és pont a bejárati ajtó nincs áttörölve, pedig az első, amit lát a vendég. Nagy csörgéssel, csapkodással elrakta az edényeket, persze az én kur.vaanyám, amiért nincs eltörölve, csak hagyom száradni, aztán elvonult tévézni nagy duzzogva. Pár ilyen után csodálkozott, hogy nem segítek szívesen.

Alig vártam, hogy lepattanjak.

Most sincs patika rend nálam, de bármikor jöhet váratlan vendég. Őt meg konkrétan megeszi a kosz, és lépni se tudsz a kupitól.

2022. júl. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9es bocsi de azt sehol se mondtam h nem csináltam meg helyette sokszor sokmindent. De eljott az a pont amikor megmozdulhat ő, mert nem vagyok a cselédje, ha én meg tudom csinálni, ő is
2022. júl. 1. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!