Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol vásároltok mosószert,...

Hol vásároltok mosószert, öblítőt..?

Figyelt kérdés

Pl. egy Müllerben sokkal drágább ugyan az, mint az Azúrban.

Aldi is jóval magasabb áron adja, mint mondjuk a Penny, Lidl.


Szerintetek minőségbeli különbség is van? Akár 1000-1500 Ft is lehet az eltérés.


2022. máj. 26. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

A Müller-ben viszont német gyártmányt kapsz (ugyanabból a márkából), nem pedig keleteurópai piacra szánt gyengébb minőséget....


De én ott a sajátmárkás mosószereiket veszem - teljesen jó ár-érték arány.

2022. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az Aldié teljesen megfelelő.
2022. máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
95%
A Pennyben Silan öblítőt szoktam venni, itt mindig olcsóbb, illetve valamikor ez a Lidlben is jó áron van. Mosószerből szintén Lidl-s márkát használok, ez viszont csak időszakosan van. Ha ezt nem kapok, akkor az Auchanban vagy néha a Goods Marketben szokott lenni egy olcsóbb, de teljesen jó márka, ezt veszem.
2022. máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Ariel mosókapszulá használom, drogériában veszem meg. Mindig azt figyelem, hogy egy kapszula mennyibe kerül. Ha 75-80ft körül van, akkor betárazok. Hasonlóképpen járok el az öblítővel, mosogatószerrel, tisztálkodási szerekkel. Ha látom,h a kedvencem akciós, akkor többet veszek és elvagyok egy ideig.
2022. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Mi a mosószappan illatút szeretjük, amit ebben az országban nem nagyon lehet kapni. Ezért Olaszországból szoktuk hozni és hozatni, bár a covid alatt nem volt folyamatos az ellátásunk.
2022. máj. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Általában Ausztriából szoktam hozni a mosószert, de ha itthon kell vennem, akkor csakis a Müllerben.

Az Azúrban, Euro/Eco Familyban kiöntögetnek belőle maguknak és felvízezik. Egyik ismerősöm dolgozott minkét boltban, ő mondta. Lehet benne valami, mert ha az Azúrban lecsavarod az Arieles floknt, akkor majdnem tele van, világos színű, híg a mosószer. A Müllerben ugyanez max háromnegyedig van, sötét színű és sűrű.

Lehet, hogy olcsóbb a nagyobb diszkont áruházakban, de nem az a minőség, mint a drogériában.

2022. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Értem. Én pl. Ariel kapszulát veszek, a Müllerben majdnem 4000 Ft, de Plus, Azúr, Delta stb 2000 körül hozzájutok.

Ugyan ez a Perwollt, a nagy annyi, mint a kicsi máshol.

Öblítő is 800-1000 Ft akciótól függ, az az Aldiban tuti 1500 Ft

2022. máj. 26. 21:14
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
4. Tescoba nézd a kapszulát. Eddig mindig kifogtam 70-72 ft/db árat.
2022. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Vannak különböző piacra gyártott termékek. Az Azúrban, Pennyben ezeket kapod. Olcsó, de silány minőség. És vannak az osztrák, német piacra gyártottak, drágábbak, de jobbak. A Müllerben vásárolt öblítőből pl. elég egy negyed kupak és illatos a ruha, a Pennys Silanból meg beleöntheted az egészet, akkor sem lesz semmi. Ugyanez az mosószerekkel.
2022. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

CBA:Ariel kapszula,most 1800ft-ért vettem,nem tudom mennyire számít olcsónak.

Öblítő nem használok.

2022. máj. 27. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!