Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért szöszös a ruha mosás után?

Miért szöszös a ruha mosás után?

Figyelt kérdés
Folyékony mosószert használok. Próbálkoztam ecetes gép átmosással (öblítő helyett is), szösztelenítő mosógolyóval. Most már beszereztünk vízlágyító berendezést is, ahol lakunk nagyon kémény a víz. Attól egy idő után eltűnnek? Helyre jön a ruha anyaga?
2022. máj. 21. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Kifordítva tedd a gépbe a ruhákat és amelyik szöszöl törülköző ilyenek azokat külön kell.
2022. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Mert belemostál egy papír zsepit valamelyik zsebben ott maradt..

Idővel majd eltűnik,a ruhákat meg rázd ki száradás után.

2022. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szöszös vagy bolyhos?

Ha szöszös, akkor valami szöszölős anyagot mosol össze a ruhákkal, ezt keresd meg és mosd külön.

Ha bolyhos, akkor pedig a mosási szokásaiddal lesz a gond.

2022. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindent kifordítva mosok, illetve kirázok még a zsebeket is mosás előtt. Most már mosás után is kirázom a ruhàkat a szöszök miatt. Törülközőt soha nem mostam együtt ruhákkal. Papírzsebkendő baleset nem történt. Köszönöm.
2022. máj. 21. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Neten olvastam kipróbáltam: 1 db Pampers babatörlőt rakj a mosáshoz, vastagabbat, ami nem fog szétszakadni. Hogy mitől, nem tudom, de működik. Főleg a feketéknél klassz, mert sok sötétet kell mosnom. És hidd el, nem vicc.
2022. máj. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szárítós a mosógép?
2022. máj. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vált be a törlőkendős módszer próbáltam már. Nem szárítós a mosógép.
2022. máj. 23. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!