Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Aki rendmániás, az minek...

Aki rendmániás, az minek hatására lett az?

Figyelt kérdés
2022. máj. 4. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátnőm az, így én is egyre inkább válok azzá, mert nem akarok konfliktust abból, hogy rumli van. Ő meg a szülei hatására lett azzá.

Plusz alapból szeretem a rendet én is, de nem zavar a rumli/kosz annyira.

2022. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Miss Endzsi ***** válasza:
Anyukám mindig panaszkodott kis koromban, hogy nincs tisztaság éppen, valamint enyhén kényszeres vagyok, így muszáj takarítanom, hogy jól érezzem magam.
2022. máj. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a családból senki nem mondható rend és tisztaságmániásnak.Anyukám sose vitte túlzásba a dolgokat, de ő azért odafigyelt a dolgokra.Apukám és nővérem viszont kicsit trehánynak mondható.De elvoltam akkor ebben, mert lusta voltam és megcsinálta más helyettem ezeket a dolgokat.

Aztán elköltöztem, és akkor rám maradt minden, és akkor jött ki ez a precíz énem, hogy mindennek patikának kell lenni.Bárki jön, ismerős, rokon, idegen, mindig kapom a megjegyzést hogy sose találkoztak még ilyennel, hogy férfiként egyedül ilyen rendet és tisztaságot tartok :)

2022. máj. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Aki elviseli a rendetlenséget, akkor a fejében sincs rendben..
2022. máj. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
rend*
2022. máj. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

így születtem. 😆engem rettentően feszültté tesz ha nincs rend és patika tisztaság.

de akkor csúcsosodott ki igazán amikor különköltöztem a szülőktől. saját ingatlanban akkor és annyit takarítok amikor és amennyit csak akarok ☺️

2022. máj. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!