Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Sithl láncfűrész be tud...

Sithl láncfűrész be tud indulni döntött állapotban?

Figyelt kérdés

Van egy láncfűrész motorom, ami kb 35 fokban van rögzítve egy helyre. Kb egy 2 hónapja nem indítottam be, de akkor nagyjából 3-4 rántásra indult, akkor talajon indítottam vízszintben.

Most akárhogy rángatom, akárhogy állítgatom a karburátort, sehogy az Istennek se akar beindulni.

Lehetséges hogy 35 fokos állásban nem jut el a benzin a motortérbe?

Benzin, szikra, levegő, kompresszió minden megvan.



2022. ápr. 27. 19:32
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
És mivel meg van döntve a motor, a karbin ömlik ki a benzin....
2022. ápr. 27. 19:33
 2/20 A kérdező kommentje:
Légszűrőn ömlik*
2022. ápr. 27. 19:37
 3/20 anonim ***** válasza:
Cső vége benzinben van?
2022. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen
2022. ápr. 27. 22:13
 5/20 anonim ***** válasza:
Bármilyen pozícióban be kellene, hogy induljon, különben hogyan vágnál ki vele egy fát, ha elfektetve leállna. Az állásban hajlamosan a porlasztó bizonyos alkatrészei, pl a membrán ami pumpálja a benzint kiszáradni, szerintem itt is valami ilyesmi gond lesz.
2022. ápr. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. ápr. 28. 16:09
 7/20 A kérdező kommentje:
Így sem akart beindulni
2022. ápr. 28. 20:27
 8/20 anonim ***** válasza:

Szerintem megszívta magát olajjal, milyen a keveréked?

Ki kéne csavarni a gyertyát jól megtörölgetni, és hagyni kiszellőzni egy kicsit aztán próbáld újra.

2022. ápr. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

1:50

Már vagy 3szor próbáltam azt is sajnos...

2022. ápr. 30. 21:52
 10/20 anonim ***** válasza:
Szia! A tűszelep ment tönkre benne. Ez elromolhat akkor is ha nem használod. Lehet kint hagytad a gépet és a napon megnövekedett nyomást már nem bírta tartani. Tekerd le a benzinsapkát adj neki levegőt majd zárd vissza. Tekerd ki a gyertyát fordítsd fejel lefelé és hagyd kicsöpögni a benzint. Párat ránthatsz is rajta fejjel lefelé. Szárítsad ki a gyertyát egy öngyújtóval, majd forrón tekerd be és a szokásos módon indítsd. Ha indul de rövid időn belül lefullad, karbit fel kell újítani. Az is előfordulhat , hogy fennakadt a tűszelep az akkor rendbejön ha beindult a gép! Remélem tudtam segíteni , ha igen várom a visszajelzést!
2022. máj. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!