Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen fűkaszát ajánlotok...

Miss Endzsi kérdése:

Milyen fűkaszát ajánlotok kistermetű nőnek, ami nem nehéz, és 100 ezer alatt van?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 20:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
3300m2 területre hosszabb távon erősen ajánlott önjáró benzines fűnyíró gép de csak a jó minőségű pl Stihl
2022. ápr. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 kokomfitty ***** válasza:
az 1/3 ha. már egyáltalán nem kicsi, ha csak fű van rajta mindenképp legalább 50 cm késsel rendelkező fűnyíró javasolt. Ekkora terület már a fűnyíró kistraktor kategoria kezdete. Könnyebb, gyorsabb dolgozni vele és szebb lesz az eredmény. Fűkaszával csak ott érdemes dolgozni ahol a fűnyíró elakad, de ekkore terület fűkaszával -főleg ha nem profi a gép -nem törékeny hölgyeknek való.
2022. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Paczalos István ***** válasza:

Vegyél ALKO akksisat, két akkuval, az egész akkuval együtt van vagy 2 kiló. Egy a probléma vele, hogy tényleg alacsony emberekre van méretezve, úgy 150 centi magasakra. Nekem nagyon görnyednem kell hozzá. Ha rok nyírásra veszed, nálunk két akkuval tudom lenyírni a 20méter hosszű, és 3,5-4 méter széles szakaszt, ha nagyobb a fű. Kis fűnél egy akksi épp elég.

Ha nagyobb területet akarsz vágni, akkor Husqwarna, vagy Stihl kaszából vannak 30 ccm-es motorral, azok elég könnyűek egy nőnek, bár 200 körüli ártartományban mozognak.

2022. ápr. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Tíz éve egy 32ccm-es kis kínai Tesco-s fűkaszám van, nagyon elégedett vagyok vele de hölgynek nem ajánlom megvételre mert bütykölős gép. Szóval ha gépészeti ismerkedés helyett funkciójának megfelelően használni szeretnéd akkor Al-ko, Mcculloch, husqvarna..
2022. ápr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!