Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Takarítót keresnék heti 2x de...

Takarítót keresnék heti 2x de max csak 5000ft tudnék fizetni alkalmanként. Belemerjek kezdeni a keresésbe? Vagy túl kevés

Figyelt kérdés

Kelet Magyarország.

Nincsenek nagy elvarasaim csak egy kicsit takaritson, besegitsen mert kisbabával koltozés után nagyon nehéz.

Már volt többször is hogy éjjel 1-2oraig vagy még tovább takarítottam mert napközben nehéz.

A lenyeg a lényeg eljönne ennyiért vki vagy inkább babyszitterrel oldjam meg, hogy amíg vigyáz a kicsire addig takarítsak..


Kérlek szépen ne szóljatok le, mindent megteszek amit tudok,most csak ennyit tudok


2022. ápr. 7. 13:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Értem...

Hát 7es az elég durva, akkor tényleg jó nagyon megnézni ki jöjjön...

2022. ápr. 7. 15:25
 12/15 anonim ***** válasza:
90%

A feladatköröktől függ szerintem. Mert ha pl be kell segíteni főzésben, bevásárlásban is akkor 5000 nagyon kevés lesz. Plusz tisztázni kell előre hogy mit vársz el és ezt előre le is kell kommunikálni a jelentkezővel.

Tehát, benne legyen-e pl a mosás, teregetés, tiszta ruha hajtogatás, vasalás stb is. Mert ha ezeket is szeretnéd, akkor ez az összeg szintén nem lesz elég. A takarítandó terület mérete se mindegy. Nekünk 130 négyzetméteres házunk van és a takarítónőnk simán elvan vele 4 órát úgy, hogy utánunk nem kell pakolni, nincs mosatlan és mosnia sem kell, csak időnként vasalni.

2022. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

különbséget kell tenni házvezetőnő és takarító közt.


Nagyon nem mindegy, az előző dupla pénzt kér, bármennyi is az.

Az is igaz, a házvezetőnek sokoldalúnak kell lenni.

2022. ápr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Csak takarítónő hisz csak ez férne bele az 5e Ft-ba
2022. ápr. 7. 16:43
 15/15 anonim ***** válasza:
64%
Már bocsánat, de 2.500 forintos órabért sokan diplomával nem keresnek, nemhogy takarítóként. Ez egy egyszerű fizikai betanított munka, maximum 1500 forintos órabérért. 2-2,5 ezret akkor esetleg, ha rendelkezik végzetséggel és számlát ad a munkájáról, vagyis adózik belőle. De aki feketén csinálja szerintem bőven elégedjen meg azzal, amit adnak.
2022. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!