Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Új zuhanycsap alkalmanként...

Új zuhanycsap alkalmanként csöpög, mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Cseréltem zuhanycsapot, alapból nem csöpög, de zuhanyzás után 3 vagy 30 órával is random elkezd, múltkor este 23-kor most hajnali 5-kor, egy percig szinte folyamatosan csöpög belőle, aztán apránként. Én azt gondolnám, hogyha rossz a csap és nem zár rendesen, akkor kevésbé valószínű, hogy 30 óra múlva kezd el, hanem folyamatos lenne, de persze lehet tévedek és akkor töltődik fel a cső apránként, vagy a csőben lévő gondol egyet és távozik random időközökként légnyomás változásra, nem tudom. Nem is érdekel. Mit lehet ellene tenni, mert nyilván nem szeretnék éjjel erre kelni és eddig nem is volt jelemző (a zuhanyrózsát is megtartottam, a csövet mondjuk cseréltem a full gumiról ilyen fémesre)
2021. szept. 5. 08:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Leggyakrabban a gégecsőben/slagban "odabent" maradt víz tréfálkozik, mely a gravitációs törvénynek megfelelően lefelé akar/-tud távozni.
2021. szept. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!