Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen márkájú kádtöltő és...

Milyen márkájú kádtöltő és zuhanycsaptelepet vennétek?

Figyelt kérdés
Melyiknek jobb az alkatrész ellátottsága?
2019. febr. 27. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

30 évvel ezelőtt vettem egy Kludi kádtöltő-zuhanycsaptelepet, máig hibátlanul teljesített. Most cseréltem egy akciós nevesincs kádtöltő-zuhanyra mindössze hétezerért vesztegették a Praktikerben.


Ugyanolyen finom(ha nem finomabban)mint a Kludi..


sőt..a mosdóra vettem egy MMagyaróvári csaptelepet, mondván marhára értenek hozzá, ráadásul öt év garancia..


két hét használat aután elkezdett szorulni..írtam egy emilt a gyárnak, jött is egy szerelő, és sürű elnézéskérés közepette kicserélte a középső kerámia-forgórész(vagy mit)..

azt mondta, a gyár belefutott egy hibás szériába(több tízezer db)amit külsős szállít.


Azóta kifogástalan, finoman működik.


Ma már látom, hogy a noném pont olyan jó, mint a drága.


persze meg kell nézni előtte a bemutató darabon a fogását, és finoman jár-e...mert nagyon nagy különbségek vannak.


az alkatrészellátottság nem téma, mert ha gariban nem romlik el, akkor örök darab.

2019. febr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alkatrész ellátottság tekintetében mindenképp olyat válassz ami nagyobb múltú, annak feltehetően jövője is lesz. Illetve a kínai csaptelepek (Sanimix és társai) nem is mindig követik az európai szabványokat. Nekünk mindenhol grohe van, én azt jó szívvel tudom ajánlani. A vizesünk szerint a mofém is jó minőség, ő arra esküszik.
2019. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mofém
2019. febr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán van velük gond. A nagymennyiségben forgalmazottskhoz lesz alkatrész. Még ha no name is az.

Az olcsókkal és a jobb kínaiakkal is inkább az a baj, hogy hangosabban folyik át rajtuk a víz. Míg egy márkás vagy egy mofémen szinte hangtalanul halad át a víz, addig a kínaiak hangosan surrognak. Csak úgy zeng tőlük a ház.

2019. márc. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!