Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kinek mi a véleménye az...

Kinek mi a véleménye az alábbi helyzetről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kíváncsi vagyok ki, mit hogy reagál le és érdekel mindenki véleménye, kíméletlenül is. A szitu az alábbi. Párom munkát keres. Van egy kis gyerekünk, de ragaszkodik az egy műszakos munkához, mivel velem nem alszik el a gyerekem. Mielőtt bárki leszögezi, hogy tettem a gyerekemre, amikor kicsi volt, már most ki is jelentem, hogy amikor kicsi volt is sokat foglalkoztam vele, csak állandóan ki lett tépve a kezemből, amikor sírt (nem akartam engedni, de csak addig ment a hiszti). Mivel bölcsis ugye gyakrabban beteg volt. Szerencsére ez már nem áll fent annyira. Viszont mivel a párom nem talál munkát, itthon van és azt látom a háztartás nem éppen úgy áll, ahogy azt elvárnám. Félreértés ne essék, én is be szoktam segíteni, de ma is az volt a projekt, hogy elment a bátyját meglátogatni. Közöltem a párommal most este kissé nyersen, hogy a mosatlan hegyekben áll, a mosatlan cucc is, hogy szedje össze magát. A gyerekért is én mentem délután. Mivel én dolgozok egyedül és hitelt fizetek, nem tehetem meg, hogy itthon legyek és sokszor estig gürizek, illetve hétvégén is dolgozom többnyire, mivel én keresek most egyedül. Ki mit gondol? Nekem a párom most totál kiakadt, holott ha már nem dolgozik, azt gondolnám minimum elvárás lenne hogy egy 50nm-es lakással elbír. Még ő mondta, hogy tegyem magam hasznossá, aztán csináljam meg. Hát én ugyan meg nem csináltam.
2022. márc. 2. 19:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Semmilyen sajnálatot nem várok. Pusztán érdekelt mások véleménye, hogy én vagyok túl bunkó avagy nem. Igazából ennyi hozzászólásból megkaptam a választ. Így ezt mindenkinek köszönöm.
2022. márc. 2. 21:06
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Taplo vagy. Mi van ha masnap akarta

Megcsinalni a mosogatast es mosast?

Vagy miert nem csinaltad meg ha zavar?

Tudod egy normalis helyen ez ugy mukodik hogy ha zavar valami akkor vagy megoldod magad vagy megkerdezed a masikat h mi a baj.

De neked ahogy fogalmaztad “elvarasod” van…

No comment szer alak vagy

2022. márc. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Csapatban kellene gondolkodnotok. Be kellene látnotok, hogy kölcsönösen az a jó nektek, ami a másiknak jó. Ha ez nem fog menni, mert csak győzni akartok egymás felett, akkor el fogtok válni. El kellene járnotok kettesben rendszeresen gyerek nélkül valamerre. Csak heti egy fél napot sétálni, beszélgetni, aztán szexelni - ezek ingyen vannak. És akkor minden ilyen probléma hidd el, hogy eltörpülne és lenne lelkesedés megoldani. Azzal biztos nem vagytok előrébb, hogy győzköditek egymást, és mindketten úgy érzitek, a másik nem szeret, bezzeg te. Meg kell kérdezni, hogy látom, ez meg az van, mit tehetek én érted, hogy elmúljon az, ami engem zavar és visszakapjam azt, akit szeretek.
2022. márc. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!