Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Egyedülálló nőként hogyan...

Egyedülálló nőként hogyan oldjak meg szekrény felfúrást, szekrény javítást?

Figyelt kérdés
Nincs kinek szólni ezügyben. Más miatt kiírtam a helyi csoportban , hogy kellene segítség, de semmi. 1 ember írt hozzá, de sajnos ő sem tudott segíteni. Nem Magyarország, itt nincs olyan, hogy hívok valakit aztán mindent megcsinál. Ha lenne is ,nagyon drágán.
2022. febr. 14. 22:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%

A felfúrás mit jelent? Egy padlón álló szekrényt szeretnél rögzíteni a falhoz eldőlés ellen, vagy függesztve lenne az egész?

És főleg, mi a javítás? Nem mindegy hogy csak egy zsanért kell kicserélni, az egészet lecsiszolni majd újrafesteni, vagy a szekrény egyik sérült elemét újragyátani bútorlapból egyedileg. A javitásba elég sok minden beleférhet.

2022. febr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
19%
Altalaban a szep szomszedasszony egy talca sutivel es szeles mosollyal intezi a dolgot :)
2022. febr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Nappali szekrény falra felfüggesztése.

Masik bonyolultabb dolog. Van egy nagy ruhás szekrény. Egyszer elkezdtem összerakni és az alap szétdőlt. Újra kellett fúrni és úgy összeilleszteni az oldalakat. A merevítő vagy a hátlap, az a hajlékony lap , csúsztatós alul felül és oldalt. Mivel újra lett fúrva az elején a két oldala , így a hátlap lifeg, nem marad bent a sínben. Hogyan és mivel tudom rögzíteni? Nagyon zavaró, hogy a ruhák kinyomják hátra és minden egyre beljebb megy és lóg le a rongy az alatta lévő polcra. Mindjárt teszek ide képet.

2022. febr. 14. 22:52
 4/24 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]


Fektetve tette fel,lehet.

2022. febr. 14. 22:53
 5/24 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk ezt a szekrénygondot úgy oldották meg a srácok, hogy vettek két zacskó hosszú szöget, és körbe a szekrény keretének mentén végigszögelték a hátlapot. Azt egy tornádó se szedné szét, nemhogy én a tuszkolásommal. :)

De ehhez nem kell férfierő, maximum ha a szekrényt nem tudod kicibálni a helyéből, egy marék szöggel és egy kalapáccsal te is megoldod. Illeszd a helyére a hátlapot, és ahol van mihez hozzászögelni (ne a polcokhoz, hanem a szekrény falaihoz leginkább), ott menj rajta végig.

2022. febr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Szekrény falához nem tudom, csak a polcokhoz lehetne. Ezen már én is gondolkodtam. Teljesen bent van a szekrény keretében ez a lap, nincs olyan ,hogy a szélével érintkezik és szögelhetném.
2022. febr. 14. 23:07
 7/24 anonim ***** válasza:
79%
Ahol belesimul a sínbe, ott miért nem tudod? Ha többajtós szekrényről van szó, akkor a függőleges elválasztófalakba is mehet pluszban.
2022. febr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Kezdem érteni.
2022. febr. 14. 23:09
 9/24 anonim ***** válasza:
79%

A szekrény hátlapjához ilyen kell:


[link]


Vissza kell tenni a dekorlemezt a nútba, majd ezt a rögzítő fülét a nútba, és úgy becsavarni.

Ezt szögeléssel nem tudod, vagy csak ha extrém ügyes vagy. Mert nem közvetlenül a hátoldalán van a dekorlemez. Nekem is ilyen a bútorom.

2022. febr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Akkor a hosszú szög tartja bent végülis a lapot , mert nem a lapba megy bele, hanem a lap mögé és úgy tartja bent ?
2022. febr. 14. 23:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!