Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szekrény szellőztetése a...

Szekrény szellőztetése a megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy kis szekrényem és alul fiókos. A szoba sarkában áll, pont a legtávolabb a fűtőtesttől, de nem külső falon. Ha kihúzom a legalsó fiókot akkor látom a padlót alatta. Néha szoktam takarítani, kitörlöm a port. De múltkor olyan fura szagot éreztem onnan és alaposabban kitakarítottam. Tettem be levendulás kis párnát. Néha nyitvahagyom szellőzni. De ha huzamosabb ideig mondjuk egész éjszaka vagy egész nap csukva van és utána beszagolok akkor megint olyan szagot érzek. Nyitvahagyom, és jó lesz. Mit tegyek? Mással is volt ilyen? Mit csináltatok?
2021. dec. 18. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ilyen könnyen szagosodik,kicsit meg kell emelni a szekrényt,legyen lég rés és alatta.Mi is meg emeltük amelyiket kellett.
2021. dec. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pakold ki, szellőztesd ki a teraszon, ami benne volt. Szépen töröld át, esetleg fertőtlenítsd át a belsejét. Valóban jó lehetőség, amit az előző ír. Aztán pakold vissza a tiszta, szellőzött dolgaidat
2021. dec. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!