Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Régi fagyasztóládát leolvasztá...

Régi fagyasztóládát leolvasztáskor ki kell fertőtleníteni valamivel? Mivel?

Figyelt kérdés

Még sosem csináltam. Nagyon be van már jegesedve, le kell olvasztani, de hogy kell kimosni? Mivel? Hogy majd a visszapakolt ételek ne vegyenek át fertőtlenítő vagy tisztítószer szagot.

Egyébként nem rohadnak benne ezer éves húsok, vagy ilyesmi, csak egyszerűen túl jeges.


2022. jan. 31. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Fagyasztóba a ventilátort szoktam beletenni.A levegő mozgása,gyorsan olvaszt is. Gyenge hipós vizbe mártott törlővel szoktam kifertőtleniteni. Ennek nem marad szaga .
2022. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sose fertőtlenítem, sima mosogatószeres vízzel áttörlöm. Nem látom értelmét a fertőtlenítésnek.

Hagyd nyitva az ajtót, húzd ki a konnektorból. Én nagy fazékba forralok vizet, aztán beteszem a fagyóba és rácsukom az ajtót. Az edény alá vastag fa vágódeszka megy, mert a műanyag megolvad tőle.

Fém eszközzel ne kapirgáld, és fa vagy műanyag lapos fakanállal szoktam. Csövekre vigyázz, mert megsértve nem lesz fagyasztód többé.

2022. febr. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2022. febr. 1. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!